Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ez kizáró ok lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez kizáró ok lenne társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

A randikon mikor kivesézzük a múltunkat, akkor mikor megemlítem hogy volt már fekete barátom onnantól megváltozik a randi partnereim viselkedése. Majdnem hogy menekülnek! Mit számít ez annyira? Egy barátnőm szerint az a baj, hogy ha kifogok egy önbizalomhiányos férfit , az azt hiheti hogy mivel volt fekete barátom, ezért nekem a nagy farok az elvárásom! Pedig erről szó sincs. Nem

Ezért volt ilyen kapcsolatom. Engem a férfi érdekel nem a farok mérete. Egy átlag 16-17 cm simán megfelelő. Inkább a diploma megléte a fontos. És a hasonló érdeklődési kör.


2021. máj. 30. 07:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem ismered a szőke nős vicceket, pedig ez a legalapabbak között ott van :D
2021. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

#38: Mondtam ilyet? Csak egy kérdést tettem fel, mert nagyon nem mindegy, hogy milyen kaliberű illető volt.


#39: A kettős mérce miatt, mivel a kérdésben közölte a kérdező, hogy neki a diploma megléte fontos.


Vagyis nehogy az legyen, hogy a fehér férfit kikosarazza, mert nincs diplomája, de a fekánál nem számított, hogy nincs neki. Mert az úgy kicsit ciki minden olyan férfira nézve, aki képes ilyen feltételekkel összejönni a kérdezővel.


És ennek semmi köze a rasszizmushoz, olyan nővel ugyanúgy vér ciki együtt lenni, akinek bármelyik exével szemben kisebb volt az elvárása, mint veled szemben.


#47: Attól még lehet humorérzéke valakinek, hogy bizonyos humortípusok nem jönnek be neki.


Van, aki a fingós, böfögős meg Mónika Show-s alpári dolgokon jóízűen röhög, az angol humortól meg falnak megy. Más meg pont fordítva.


Van, aki a fekete humort ízléstelennek tartja, a szóvicceket meg imádja, más meg a szóvicceket fárasztónak tartja, a fekete humort meg imádja.


Az iróniát pedig nagyon vékony vonal választja el a sértegetéstől. Ez a vékony vonal pedig lehet az is, hogy kinek meséled a viccet.


Ehhez ismerned kell leginkább az illető embert (ami egy névtelen oldalon nem áll meg), mert van anyós, akinek mesélhetsz anyósviccet, szőke nő, akinek szőke nős viccet, rendőr, akinek rendőrviccet, cigány, akinek cigányviccet, de nem mindegyik ilyen. És ez nem jelenti azt, hogy humorérzéke nincs, csak nem vevő a humorodra.


Sőt, még az is lehet, hogy a humorformára vevő lenne, csak mély lelki sebeket tépked nála. Felszarvazott embernek sem mesélünk megcsalós vicceket, amikor egy hónapja még mi vágtuk le a kötélről. Tapintatnak hívják.


karpeta: Ráadásul ezek szerint az iróniát sem érti, mert észre kellett volna vennie egyből.

2021. máj. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

"Inkább a diploma megléte a fontos."



ahhha...és szerinted minden diplomás jó egy párkapcsolatra vagy lehet vele értelmesen beszélni? Nekem volt diplomás barátnőm. Hihetetlenül egoista volt, mert valami büfészakon végzett, állandóan ivott és kocsmázott és semmiről nem volt véleménye.

2021. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
#52 hú ezt a litániát 😅 Jajj. Elnézést kérek a tapintatlan viccelődésért. A te 10 centid az tényleg 20 centi. Így megfelel? ☺
2021. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:

Engem az se érdekel, ha négerekkel toltál minden hétvégén egy gang-bang partyt, csak legyél őszinte. :D


Milyen diplomát szeretnél? :))

2021. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

55


Ne akarj mar a kis papiroddal megfelelni egy ismeretlennek



Lol

2021. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
#56 nem akarok senkinek megfelelni, csak kíváncsi vagyok. Ne horpadjon már a fejed. :D
2021. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
Persze nem akarsz...xd
2021. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
#58: Szerintem azért kérdezte, hogy milyet vegyen az ecserin és még így is olcsóbban megússza, mintha a BMW-t vagy a saját lakást várná el a nő.
2021. jún. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Öhhm van saját diplomám, de köszönöm szépen. Egyébként meg az asszony nem várt el tőlem semmilyen diplomát. :D
2021. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!