Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol jobb ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol jobb ismerkedni? Tinderen vagy egy szórakozóhelyen/bárban?

Figyelt kérdés
Tinderről elég rossz véleményes vagyok. Próbálkoztam vele, sose lett belőle semmi. Szórakozóhelyen nincs tapasztalatom még így viszonyítási pont sincs nálam. A ti véleményetekre lennék kiváncsi, mi az ami bevált és miért rossz a másik?

2021. máj. 31. 10:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

alapvetoen jobban szeretek eloben ismerkedni, mert akkor latod a masikat egyben es erzed, hogy megvan-e a kemia.

DE tapasztalatom szerint a szorakozohelyen ismerkedni probalo pasik nagyresze kanos gyoker, be van nyomva es primitiv modon nyomul, arrol nem is beszelve, h ezeken a helyeken legtobbszor a hangos zene es tomeg miatt ertelmesen beszelgetni se lehet. arra meg nem nagyon lehet semmi normalisat alapozni, hogy alkoholmamorosan egymashoz dorgolozunk a tancteren es orditva megkerdezzuk a masik nevet.


szoval inkabb tinder a ketto kozul.

2021. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%
Nyugi, a nok nagyobb resze is be van nyomva. Sikitozik, fetreng, ordibal.
2021. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Élőben. Kocsmában, házibuliban, fesztiválon, havero, ismerősök által, valamilyen rendezvényen stb.

Tinder (és társai) egy foskupac, gusztustalan szar...

2021. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Szórakozóhelyen nagyon nagy a merítés, de nagyon kevés az említésre méltó. Sokat kell szemezgetni.
2021. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
21%
Na, latom a sok kocsmas csaj besertodott:D
2021. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Személyesen mindig célszerű(bb)
2021. jún. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Online társkeresők már nem működnek nekem, tavalyig még egy csomó randim volt ilyen oldalakról, de idén már sztem mindenk besokallt az online kommunikáció miatt, senki nem válaszol.


Nem tudtam magam rávenni eddig, hogy utcán, boltban stb ismerkedjek. Viszont szórakozóhelyeken, fesztiválokon le tudtam szólítani a csajokat mindig, szóval akkor marad az.

2021. jún. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hú, de besavanyodtatok a gép elé:) 17-es voltam.
2021. jún. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
36%

Se Tinderen, se a való életben nem tetszem senkinek, szóval a részemről tökmindegy... xD


21F

2021. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!