Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incel Lives Matter mozgalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incel Lives Matter mozgalomnak van magyar képviselete?

Figyelt kérdés

Nem vicc, tényleg létezik ilyen mozgalom: [link]



Incel megmozdulások az USA-ban: [link]


Lesz olyan sikeres ez a mozgalom mint a BLM?



2021. máj. 31. 23:10
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
89%
Akkor bunkó vagyok. És? Általánosítani és a nőket lehurrogni nem bunkóság? Nem, az gondolom tök normális.
2021. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
88%

‘Az incelek ebben is különböznek, mert ők nem állnak be a sorba, ők nem óhajtanak asszisztálni ebben a korrupt rendszerben, amiben a nők tárgyiasították magukat. A saját útjukat járják és tisztában vannak vele, hogy a rendszer hogyan működik, csak nem akarnak részt venni ebben a játékban.‘


te most nagyon el vagy tevedve, ugyanis az incelek nem onkent nem vesznek ebben reszt, egyszeruen nincs ra lehetoseguk, mert a nok atneznek rajtuk.

benne van a nevukben is: INVOLUNTARY, ha annyira muvelt vagy, ezt is tudhatnad, okostojas.


nem azert nincs nod, mert nem akarsz. hanem mert a nok nem akarnak teged, luzerkem :D

2021. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Nincs és nem is lesz..túl kicsi ország vagyunk ahhoz..meg amúgy is csak mindenki körberöhögné őket.
2021. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
12%
23: Sajnos igen. Ha változást akarunk látni a kérdésben, annak nyugaton kell történnie, ahol egyrészt a feminizmus jóval előrébb jár, másrészt a közösségi médiát is régebb óta használják, így jobban kifejtette a negatív hatását. A harmadik világbeli férfiak tömeges behozatala se nagyon javítja a helyzetet, ami nálunk szerencsére nincs, mert Orbán megmentett minket (vagyis inkább mindenkit beenged, de ők tovább is mennek nyugatra, senki sem akar itt lakni).
2021. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
80%
#24: épp erről írtam az #5-ös hozzászólásomban. A belinkelt nyugati incelek is ugyanolyan sík buták, mint ti vagytok. Se közgázhoz, se politikához, se hadászathoz nem ért egyik sem, még elméleti szinten sem. Náluk még én is jobban értek ezekhez, pedig egyrészt nő vagyok, másrészt én sem foglalkoztam egyikkel se komolyabban, csak velük ellentétben nekem VAN józan eszem. Ezért sem lesz soha semmi az incel mozgalomból. Meg azért sem, mert minden országban csak körberöhögött és közmegvetés által kísért törpe minoritás maradnak továbbra is.
2021. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
#25 voltam, javítás: belinkelt cikkben idézett nyugati incelek.
2021. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
12%

"körberöhögött és közmegvetés által kísért törpe minoritás maradnak továbbra is.":


Nem ha a Z generáció körében 50% fölé kerül az arányuk, ami lehetséges, hogy már meg is történt.


"Se közgázhoz, se politikához, se hadászathoz nem ért egyik sem":


Mostanábam sok incelmatics stream -et néztem. A csávó jobban ért ezekhez, mint akármelyik politikus akármelyik oldalon.

2021. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
3%
Egyébként szerintem nem incel lives matter kell, hanem egyszerűen csak kell egy szélsőjobboldali párt, ami elveszi a nők jogait. Az incel kérdés kb 90% -ban le lenne tudva.
2021. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
97%
És a nők kevesebbet érnek mint az incelek vagy hogy van ez?
2021. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
83%
Kényszer gyógykezelés kell nekik, nem mozgalom. Az incel kérdés 100%-ban le lenne tudva.
2021. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!