Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incel Lives Matter mozgalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incel Lives Matter mozgalomnak van magyar képviselete?

Figyelt kérdés

Nem vicc, tényleg létezik ilyen mozgalom: [link]



Incel megmozdulások az USA-ban: [link]


Lesz olyan sikeres ez a mozgalom mint a BLM?



2021. máj. 31. 23:10
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

14# és 18# kérdező hsz-re reagálnék. Remekül leírtad, megfogalmaztad az MGTOW mozgalom férfijeinek jellemét és a nők hozzájuk fűződő érzéseit. Ugyanakkor óriási tévedés a részedről őket az incelekkel összemosni, szerintem át kéne ezt gondolnod! Az incelmozgalomról szól a kérdés, aminek usa-beli utcamozgalmairól neked köszönhetően hallok először, és az agyament incel-követelésekről. Namost minek mosod össze ezeketek az agyatlan őrülteket (akik követeléseit maguk az incelek sem gondolhatják komolyan, csak a cikket olvasva) az olyan önérzetes és megfontolt és intelligens réteggel mint ami az MGTOW mozgalom?

Tökéletesen megfogalmaztad hogy ők miként gondolkodnak a nőkről és a nők miként róluk, de hogy kerülnek ők egy lapra a cikkben szereplő csőcselékkel. Nem értelek kérdező!

2021. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Lol nőknek megfelelési kényszerrel ébrednek a férfiak? Annyira egyértelmű, kérdező, hogy te csak avi és jpeg kiterjesztésű nőkkel találkoztál eddig.

Neked is, meg annak a pár szerencsétlennek is inkább azzal kéne foglalkozni, hogy rendbetegyétek az életeteket. Baromi sok dolgon lehet javítani, amihez nem kell csajozni sem. Mivel érdekelnek titeket a nők (ne gyere ezzel a 'mi átlátunk a szitán' dumával, a mozgalmatok eleve a szex iránti sóvárgásról szól), azon kéne dolgozni, hogyan tegyétek magatokat vonzóvá, szerethetővé.

És nem baszki, ennek a szükségessége nem valami női összeesküvés, te sem feküdnél össze egy testileg és lelkileg igénytelen nővel.


A megoldást leírtam, ami kb. az egyetlen esélyetek. Mozgalmasdiról kár álmodozni, mert az általatok "chadnek" nevezett férfiból jóval több van. Lehetsz te bármilyen szuperképzett incel, aki John Rambo, ha nincs társadalmi támogatottságod. A nőgyűlölet soha nem lesz elfogadható, ezzel nem fogsz tudni kampányolni. (nyilván gyk-n, 4chanen lehet névtelenül hőbörögni)

2021. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
32: Én mondjuk nem értem, hogy egyesek szerint miért következik abból, hogy valaki 30x éves korára sem talál senkit az, hogy testileg vagy szellemileg bármennyire is igénytelen lenne. Én pl. bő 10 évet sportoltam és mérnökként szellemileg sem tartom kritikán alulink magam. A másik dolog amit végképp nem értek, hogy miért gondolják (akár az itt válaszolgatók is), hogy attól, hogy az embernek életében nem volt még párja, gyűlölködik a másik nem iránt. Mindig is tiszteltem és szerettem a nőket és sosem gyűlöltem senkit.
2021. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

33#

Ezt hívják előítéletnek

Amúgy pedig itt van az is amikor avval vádolnak ami pont rájuk jellemző

Egy frusztrált gyűlölködő alak pl. mindig avval fog kezdeni hogy a másik gyűlölködő, mert ő gyűlöli őket ezért nekik is gyűlölniük kell őt. Ez kb. olyan mint amikor a cigányok lecigányozzák a másikat, vagy a hülyék lehülyézik azt akivel nem értenek egyet

Mondjuk 32# még egy elég korrekt válasz volt, így nem feltétlenül rá értettem, de amúgy a jelenség mögött többnyire ez áll

2021. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Mozgalmasdiról kár álmodozni, mert az általatok "chadnek" nevezett férfiból jóval több van"


Csöves Csanádra gondolsz Csanádfalváról vagy Bivalybasznádról? /s

2021. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Mivel a BLM a tüntetésein laptévé-rablásokban jeleskedett, mert arra vágytak a tüntetők, így az ILM tüntetésen egy olyan dolog történne, ami ne történjen meg. TÉNYLEG ne.


De mivel a BLM önmagában is egy hülyeség, egy felbujtott csoport őrjöngése és szélmalomharc a semmi ellen, így az ILM még nagyobb baromság lenne.

2021. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
76%

Edricus, az ACLED szerint a BLM tüntetési 93%-ban balhé nélkül történtek. (A híradó csak arról számol be, ami látványos.)


Az inceleket nem lövik le a rendőrök (egyáltalán, nemhogy következmények nélkül), a BLM a rendőri erők reformációját/rendőrmentes övezetet akar.

Az ILM mégis mit követelhetne? Olyan helyet, ahol nincsenek nők? Arról nem beszélve, hogy a tv készülék nem áll ellen, az eltulajdonítása max. rablás, és a biztosító téríti a kárt.


Amire itt célozgatsz, az nonszensz, az első csoportosan elkövetett nemi erőszak után az összes incel a pöcsénél fogva lenne lámpavasra aggatva.

2021. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

37.


Az inceles részben egyetértek, a BLM-et érintő részekben nagyon nem. Ez egy felülről vezényelt balhé volt, elsősorban előre hangolva a választásokra (nálunk is volt ilyen még 2006-ban), azóta pedig csak bábokként használják fel őket a vezénylőpálcát birtokló pénzesebb emberek.


A plazmatévéket és a felgyújtott kocsikat pedig letudják járulékos veszteségnek.



"rendőrmentes övezetet akar"


Ezt pedig úgy nevezzük, hogy anarchia, jelenleg is vannak (nem kimondva) rendőrmentes övezetek a világban, a nagyobb városokban 1-1 negyed például. És miért is akarnak rendőrmentes övezetet? A válasz a bűnözés "akadálymentesítése".


Lehet fikázni a rendőröket, de mikor a gumibot suhanását megelőzi a rendőrök provokálása, az valahogy kimarad a híradóból is. Bár nem lep meg, mert ez itthon is hasonlóan működik, amikor csak az éppen elfogott ember családját mutatják akik szitkozódva-jajveszékelve-rendőröket szidva visítoznak, de az elvész a sorok közt, hogy a rendőrök nem passzióból mentek oda, hanem mert az illető egy bűnöző, aki bűnt követett el.

2021. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

A BLM-re egyikünknek sincs érdemi rálátása, a konteókban meg nem hiszek, majd a történelem eldönti, hogy mi lesz velük.

Mindkét oldalt meg tudom érteni, a rendőrök előítélete nyilván kialakult valamiért, másfelől, adófizető állampolgárként és se örülnék, ha bármikor lelőhetnek a színem miatt.

Azért hoztam fel a dolgot, mert korábban épp te írtad, hogy nem kellene az inceleket általánosítani, az itt hőbörgő ultra radikális kisfiúk nyilván nem képviselnek minden társkeresésben sikertelen embert. (Vö. cigánybűnöző, vagy bűnöző cigány, nem mindegy.)

2021. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"de az elvész a sorok közt, hogy a rendőrök nem passzióból mentek oda, hanem mert az illető egy bűnöző, aki bűnt követett el."


Azért a kijárási tilalom idején eléggé megcsillogtatta a rendőri állomány a foga fehérjét.


Tudom, hogy kell a statisztika, hogy az adott munkanap valamennyi embert igazoltatniuk kell és a helyszíni bírságoknak is van egy átlaga, de azért elég erősen látszódott, hogy rendezett külsejű, normális embereket vegzáltak akár napi rendszerességgel (pedig ha első nap nem is, mert a járőr több embert lát, de azért sokadik alkalommal már emlékezhetett az arcára, de neem, inkább igazoltatta huszadszorra is, hátha aznap véletlenül otthon felejtette a kijárási papírt vagy éppen rajtacsípi, hogy nem a legrövidebb útvonalon megy haza, mert útközben még beugrott egy benzinkútra (mert az volt csak nyitva) kajáért).


Ezzel szemben a gettósabb környékeken a herbálosok vígan rohangáltak akár maszk nélkül, a rendőrautóban meg ott aludtak a járőrök éjjel 1-2 után.


Megértem, hogy a rendőr is ember és félti a tyúkszaros életét meg ha nincs igazán hatalom mögötte, akkor leigazoltathatja a herbálost meg be is viheti és benn is tarthatja 72 órát, de mikor ELÍTÉLT bűnözők vannak azért szabadlábon, mert hónapokig nincs férőhely a börtönben és várják a behívót, akkor ez sem járható út.


Viszont akkor is visszatetszőnek érzem, hogy azzal próbálják a lakosság biztonságérzetét növelni, hogy szabálykövető járókelőkbe kötnek bele a legkisebb kihágás vagy szabálysértés gyanúja esetén és esetleg az arrogáns stílusukkal a kevésbé béketűrőbb vagy frusztráltabb emberből SZÁNDÉKOSAN kiprovokálva a beszólást, amire utána szórhatják a helyszíni bírságot, ezzel erősítve a köztudatban azt, hogy mekkora a közbiztonság.

2021. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!