Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak az igazi nők? Akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazi nők? Akik értenek a csábításhoz?

Figyelt kérdés

Sokszor halljuk, hogy hol vannak az igazi férfiak, és az incelek, farokfotós csávók, puák láttán jogos is néha a kérdés... Ám mi van az igazi nőkkel?

Régen a nők pontosan tudták, hogyan kell felkelteni a férfiban a vágyat, hogy szenvedély támadjon a pasas szívében, és mindenáron meg akarja hódítani a nőt. Régen a nők pillantásának jelentősége volt, egy elejtett zsebkendő, egy kivillanó boka tele volt csábítással, ígérettel, izgalommal...


Manapság meg unott arcú bigék várják el, hogy ugrálják körül őket a semmiért, macinacis nőcik nem mernek jeleket küldeni, "nehogy ribinek nézzék őket", aztán panaszkodnak, hogy nincs sehol egy érdeklődő férfi. Na meg kb. annyi aktivitásra képesek (akár neten, akár élőben), hogy "ja. aham. ok. és te?".



2021. jún. 1. 12:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem van bőven ilyen nő, csak talán nem téged akarnak elcsábítani.
2021. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért tegyük hozzá, hogy az elejtett zsebkendőhöz akkoriban 15 év plátói udvarlás tartozott, ma meg már igencsak lerövidült az oda vezető út, akárhogy is nézzük..


No de, sajnos tényleg van igazság abban, amit mondasz

2021. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Én szenvedélyes nő vagyok és van is férjem
2021. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem teljesen érthető, ha nőként nem akar az ember jeleket adni, macinaciban sem. Nemcsak ribinek nézik, hanem rá is másznak. Már pusztán a kedvesség és mosoly is sok pasinak beleegyezésnek számít. Konkrétan én is azért kezdtem el laza melegítőkben járni és vágattam le a hajam, mert normális, nem ribis ötlözékben is állandóan fütyültek, beszólogattak és bepróbálkoztak és nem értették a nemet. Rettenet, hogy néhány férfi mit meg nem enged magának, és hogyha kap egy pofont, miután megfogta a seggem fényes nappal az utcán, még neki áll feljebb...


Egyébként pedig ez a férfiak sz@rok, mert... a nők sz@rok mert... butaságot hagyjuk már. Mindkét nemben vannak jó emberek. Saját magunkra koncentráljunk, hogy mi is a jó emberek kategóriába sorolódjunk.

2021. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%

"farokfotós csávók"


Ők sajnos jelen vannak, pedig a kutyának se kell :/

2021. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
Bőven vannak ilyen nők (például a barátnőm), de mivel nem téged szeretnének elcsábítani, így te nem tudsz róluk.
2021. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
Nem az a logikus, hogy engem kell elcsábítani? Egy pasinak elég egy seggvillantás, és dugásra kész. Más nőkről nem tudok nyilatkozni, de nekem ennél több kell. Miért az a fél legyen csábítva, aki könnyen csábul?
2021. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
23%
Luxus helyeken ahol gazdag pasikák vannak.
2021. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
15%
Gondoltam hogy a 8-as le lesz pontozva. Fáj az igazsság, mi?
2021. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%
Én már elcsábítottam a páromat sikeresen , mást nem akarok :-)
2021. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!