Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet tudni, hogy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy ki illik hozzám?

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban (na nem mintha most öreg lennék) a rosszfiúkra és lányokra buktam (biszex vagyok). Azokra akik izgalmasak, szenvedélyesek, magabiztosak voltak. Önmagában ezekkel a tulajdonságokkal nincsen semmi baj, de a vége mindig az lett, hogy én szívtam meg. Mert nem azt nyújtotta a másik amit én akartam. De.... mit is akarok én?


Lehet hogy mások számára ez evidens, de én nem tudom, hogy mit is akarok egy másik embertől és hogy mi alapján kéne tudnom....

Mert oké legyen okos, hűséges, megbízható, céltudatos, magabiztos, helyes, blablabla....de ez pontosan mit jelent? Tavaly még én se voltam céltudatos, ma már az vagyok. De a szerelemben nem igazán tudok fejlődni mert azt se tudom mit is keresek pontosan...



2021. márc. 16. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akivel minden passzol. Érzeni fogod azt, ha jön egy ilyen.
2021. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megérzed majd
2021. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs akivel minden passzol....Szerintem ha jól ismeri magát az ember, akkor tudja hogy mik azok a dolgok, amik kukcsfontosságúak, amikre szükséges van ahhoz, hogy boldog legyen és mik azok amiket el tud engedni. Tökéletes embert sosem fogsz találni, de ha tudod mik azok a dolgok, amik viszont fontosak. Ehhez meg idő kell meg önismeret, mert ezt első látásra nem lehet megmondani egy emberről.
2021. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem pont amiatt van ennyi szakítás, hogy az emberek nem tudják, mit keresnek egy másikban, csak a végén derül ki,hogy nem azt,akivel eddig együtt voltak,holott lehet, össze sem kellett volna jönnüiünk már az elején. Ahhoz,hogy tudd,mit szeretnél, ismerned kell saját magad,hogy te milyen vagy,neked mi fér bele/nem fér bele egy kapcsolatba,mik azok az értékek, amikkel azonosulni tudsz és mi az,ami nelkul nem mennél bele egy kapcsolatba. Szóval önismereten és szerencsen múlik a megfelelő partner választás.


22 nő

2021. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!