Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok az online társkeresésben? Mennyire éri meg? Összejöttetek már a bizonyos személlyel? 18/F

Figyelt kérdés
Senkim sincs ezért gondolkozom, hogy online vágjak bele, mert élőben sajnos nem tudok(nem merek) annyira "ismerkedni". Várom a válaszokat.

2021. jún. 1. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy legalább 8/10es, vagy nincs jó dumád, vagy sok lóvéd, akkor felejtős a téma.
2021. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

1-es jol leirta.


Annyit hozzatennek, hogy tele vannak kamu profillal azok az oldalak, akik meg tenyleg fent vannak azoknak eszuk agaban sincs talalkozgatni, csak azert vannak fent, hogy boostoljak az onbizalmukat, esetleg hulyiteni a masikat mert hat az eleg poen.


Ha meg valami veletlen beindul, az kb olyan hirtelen meg is szakad.


Kb 1 000 000 (valos) felhasznalobol 2 komolyan gondolja, de ekkor is eleg optimista voltam.


Nem tanacsos.

2021. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sok kapcsolat kezdődik úgy, hogy "elkezdtek beszélgetni a neten".

Szóval egy próbát mindenképpen megér.

Mondjuk én barátommal úgy jöttem össze, hogy egy közös haverunk beszélt rólam - most már - barátomnak (amiről én nem tudtam). Elkezdtünk beszélgetni, majd később egy születésnapi összejövetel után összejöttünk.

Ez nem rég történt, de máig együtt vagyunk.😊

Tehát fel a fejjel, semmi sem lehetetlen, a lényeg, hogy legyél nyitott és ismerkedj bátran!

Sok sikert!

2021. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, de fogadj meg egy tanácsot, ne vedd túl komolyan! Ahogy azt előttem is leirták, elég jónak kell lenni. Nagyon sok csávó van relative kevés nőre. A beszélgetések többsége sablon és unalmas, lényegében semmi interaktiv nincs benne.


Tudom hogy mondani könnyű, de próbáld meg személyesen.

2021. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Én itt ismertem meg egy lányt, de aztán 2 hét után kidobott, mint macskát szarni. Ha jót akarsz inkább ne is kezdj bele a netes ismerkedésbe, semmi értelme. Ajánlom, hogy tárazz be könyveket, sorozatokat, filmeket és készülj az örök magányra.
2021. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha élőben nem mersz kapcsolatot létesíteni a lányokkal, akkor az internet lehet, csak rontani fog a helyzeten. A legrosszabb, mikor valaki neten előadja a nagydumást, aztán élőben meg kuka. Ezt nem bántásból mondom, hanem mert tényleg nagyon rossz ilyet tapasztalni és legtöbbször instant vége az ismerkedésnek egy ilyen randi után.
2021. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Én a jelenlegi páromat is internetről ismerem, és több exemet is. Több olyan esküvőn is voltam már, ami netes ismeretséggel indult. Úgyhogy annyit tudok mondani, hogy hajrá. :)
2021. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én Anotalkon ismertem meg a páromat, akivel 5 éve ismertük egymást és már 3 éve párkapcsolatban vagyunk, 1 éve összeköltöztünk:)
2021. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én Badoon ismertem meg a barátomat:)
2021. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ladik válasza:
100%
Az online társ keresés nagyon ritkán hatásos
2021. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!