Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép, csinos, jó alakú lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, csinos, jó alakú lányoknak is nehéz a pártalálás?

Figyelt kérdés

én fiú vagyok, de még egy randit sem tudok össze hozni, pedig komoly kapcsolatot keresek, és viszonylag jó személyiségem is van


Lányoknak is van ilyen gondjuk, akik komolyat keresnek?

A fiúk többségének is nehezen megy az ismerkedés?


Bocsi a sok kérdésért!


2021. jún. 2. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Igen, csinos lányoknak is lehet nehéz komoly kapcsolatot találni.


De a jó hír, hogy a randizgatás gyakorlattal jobban fog menni. Eleinte nehéz, de ha megjön a bátorságod, bele lehet jönni. Utána már a megfelelő partner megtalálása és a jó kapcsolat a nehéz. Én pl itt tartok.

2021. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
2021. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

#2

Hát haver, én nem válogatta’ ennyit ugyan és meg csak 4 évet éltem férfivel, de pfuu lehet a továbbiakban inkább a macskákat választanám.

2021. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Normális párkapcsolatra nyilván nehezebb szelektálni sok udvarlóból, bár ellenben kevésbé szép lányoknál többen mernek próbálkozni, de a szépség is relatív nemde? Bár tény és való, egy jó testtel könnyebb dugópajtit keresni mint egy pattanásos arccal 90 kilósan.
2021. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 Eletcelom 😍
2021. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Nem a randik mennyiségével volt a baj, hanem a minőségével. A srácok, akik nekem tetszettek külsőre (nem kell nagyon extrára gondolni), többnyire kattantak voltak valamilyen szempontból. Sok idő volt, mire egymásra találtunk a párommal, már majdnem feladtam, annyi idiótával hozott össze az élet.
2021. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Igen nehéz, nagyon. Csinos vagyok, sok férfi megkörnyékez, de 100ból 99 csak szexet akar. Aki nem, az tuti nem szimpatikus valamiért. Kivagyok már..
2021. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Miért vagytok olyan biztosak benne, hogy egy lánynak a baráti körében sok fiú van, vagy egyáltalán vannak fiúk. Mert amennyiben nem így van bizony neki is nehéz. Meg ki gondolná egy szép 20 évesről, hogy nincs kapcsolatban?

A tinder meg semmire nem megoldás.

2021. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
képzelem mennyire nehéz lehet válogatni a lista elvárások alapján
2021. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én lerázom a toppos csajokat is, mert megtehetem, nem kell díszcsaj xd
2021. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!