Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányoknak miért nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dani97MTX kérdése:

A mai lányoknak miért nincs igénye egy olyan 20éves srácra aki hisz a hűségben, kölcsönös tiszteletben és még helyesnek is mondott. A linkség erény lenne ezek szerint?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 19:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Hogyha jól kinyitod a szemed, akkor találni fogsz barátnőt.
2018. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, ki az aki helyesnek mond. Ha pasik, akkor elkezdenék gondolkodni, ha meg családtagok, akkor nem számít. Ne általánosíts! 1-essel egyetértésben mondom, hogy nyisd ki a szemed.

A szövegedből viszont az derül ki, mintha kicsit felülértékelnéd magadat. Ez nem jó. Nagyon nem. Fogadd el magad, de ne legyen nagy az egód, mert akkor tényleg csak a nyuggereknek kellesz majd.

2018. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

rossz helyen keresgélsz...

én normális fiút keresek mégse találok, de nem általánosítok, mert tisztában vagyok azzal vannak "normális fiúk"...csak én nem találok :D

2018. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
#3 fogsz találni, nyugi.
2018. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Bőven van igény csak ritka az ilyen. Dehogy erény ,ezt felejtsétek már el. Fordított esetben se lenne erény senki részéről.
2018. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem nekem pont egy ilyen fiúra lenne szükségem, de sajnos még soha nem találkoztam hasonlóval.
2018. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
16%
Ilyennel hiába próbálkozol, nem lesz sikered. Legyél egy beképzelt bunkó paraszt és minden jó lesz. Vagy legyen nagyon jó a fizetésed. Az még nyerő manapság. 22/F
2018. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Na igen #7 kommentelő tökéletes példa arra, hogy miért ilyen ritka az ilyen személyiség.Te ne legyel ilyen! Mondjál csak még ilyen jó ötleteket másoknak, hátha valaki megfogadja. Biztos érted is szaladnak a csajok.
2018. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
16%

#8


Mielőtt ilyen lettem volna, csak 1 barátnőm volt és énis kérdéseket irogattam ki, mint a kérdező. Azóta már vagy 4 nő megvolt. Szóval ja, álmodozz csak tovább. A mai nőknek nem kellenek kedves pasik. A bunkó seggek a királyak. Így azzá kell válni.

2018. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Elég sajnálatos, hogy te még büszke is vagy magadra, de az hogy másokat batorítasz erre az viszont már gyalázat. Komoly sérelem érhetett, hogy ilyen negatív ember vált belőled, hát gratulálok, de másokat ne bombáz a baromsággal. Én elhajtanák egy ilyen pasit amit te menőnek tartasz mint a vadlibát. Ha normális nőt akar valaki akkor normálisnak kell lenned neked is. Ha meg paraszt vagy akkor jöhetnek a ribizlik meg a gold diggerek és aztán lehet picsogni itt, hogy miért csak ilyen lányok vannak.... hát ezért. Szomorú, hogy 22 éves létére valaki ilyen gyerekesen gondolkodik.
2018. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!