Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondolkodtatok már azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtatok már azon, hogy hosszútávon létezhet egy egyfajta pillangóeffektus az emberek társkeresési szokásaiban?

Figyelt kérdés
Az aprónak tűnő cselekedetek, egyszerűnek tűnő lépések, hétköznapi döntések óriás változást tudnak előidézni az életben. Például, teljes szívvel odateszed magad és háromszor egymás után pofára ejtenek, majd hozol egy döntést. A következő nővel megalázóan viselkedsz, akivel összesodor az élet, majd magadban elégtételt veszel, hogy jó ez így, úgyse lett volna ebből se semmi. Közben ez a nő annyira magára vette a dolgokat, hogy X idő után az öngyilkosságon gondolkozik, majd megismer egy embert, akit nagyon megszeret, és normális helyzetben ők nem találkoztak volna, de ha nincs az előző férfi, és nincsenek az előző lányok, akkor most ők sincsenek együtt. Nem vagyok szereplője ennek a történetnek, ne aggódjatok! :D 31F

2021. jún. 3. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Van egy srác, akivel a büdös életben nem találkoztam volna, ha nincs éppen szerelmi bánatom. Konkrétan azért vágtam bele egy hobbiba, hogy kiverjem a fejemből azt a másikat. Elég jól sikerült a dolog, ott ismertem meg ezt a srácot, csak az a baj, hogy úgy tűnik, nagyon nem érdeklem, úgyhogy most kereshetek másik hobbit, hogy ezt a srácot is kiverjem a fejemből.:DDD
2021. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindennek van valami oka.

17 évesen odáig voltam valakiért. Ő nem akart semmi komolyat, csak kavargatni. Ő javasolt egy másik útvonalat, amivel eljuthatnék suliba. "miatta" kezdtem el az azon a buszon utazni, amin megismertem később az exem, akivel hosszú éveket együtt voltunk.


Akkoriban nagyon haragudtam a srácra,hogy "nincs ideje normális kapcsolatra". De ha ő nincs, nem ismertem volna meg az exem.


Hiszem, hogy az exem is okkal lett az exem. De ettől függetlenül az akkori srácnak köszönhetek rengeteg sok szépet az exemmel. (Ő meg azóta is egyedül van és még azóta is írogat néha. :D mármint, akinek "nem volt ideje")

2021. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A Pillangóhatás mindenben, mindenhol létezik, az élet minden területén. Ha csak buszt is lekésel vagy visszamész a kulcsodért, esetleg elhívják előtted a liftet már más emberekkel fogsz találkozni az utcán, más emberek jönnek szembe, más emberekkel pillantotok egymásra, vagy pillantjátok meg egymást.


Ezek többségében általában nem lesz semmi, de még ha a te szemszögedből jelentéktelennek is számít, hogy elhalad melletted egy idegen, aki vet rád egy fél másodperces pillantást, esetleg észre sem veszed, hogy valaki észrevett, mert mögötted megy, vagy épp nem arra nézel, attól még lehetsz az a szikra, aki az illető életét teljesen kimozdítja az eddigi medréből.


Például meglát téged egy lány, akit emlékeztetsz az exére vagy egy plátói szerelmére, akár esélyednek se kell lenni, elég, ha ugyanaz a parfümillat csapja meg vagy valamiben emlékezteted rá. Emiatt éppen olyan hangulatban van, hogy felhívja vagy ráír, pedig normál esetben nem tenné, aminek a hatására lesz belőle egy kapcsolat.


Illetve nap mint nap hasalnak el komoly kapcsolatok azon, hogy rosszul indítasz a másiknál és ő nem látja a teljes személyiségedet, hanem csak azt a néhány mondatot, amit kipréseltél magadból.

2021. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, a pillangóhatás ott van az élet minden mozzanatában. Nem csak a párkapcsolatok terén.


De a kapcsolati példádnál maradva, pont úgy jártam mint a #1

Elmondhatatlanul odavoltam egy pasiért. Főleg szexuális értelemben. De hát házasság itt, friss házasság ott, tehát maradt a csillapíthatatlan vágyakozás. De olyan szintű, hogy már szexuális tartalmakkal kezdtem foglalkozni, olyan témákban olvastam, ismerkedtem neten keresztül.

Pechemre pont olyan férfit ismertem meg már elsőnek, aki hasonló erős, ha nem erősebb szexuális vonzalmat ébresztett bennem.

Szóval az előző pár éves, már pont múlóban lévőt felváltotta egy újabb, ami ismét eltartott bő egy évig, és még mindig nem múlt el teljesen.

Tehát nagyon jó ez a pillangóhatás, csak már nagyon várnám a végét, amikoris eljön a pozitív fordulat, ahova el kellett jutnom az első hatására...😅

2021. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mesélek egy tuti sztorit aminek részese voltam és nagyon eredeti, de ennek se voltam a főszereplője:

Anyukám kitalálta hogy nyáron akár külföldön is dolgozhatnék a turizmusban, és hogy szerinte egy adott cég ebben segíteni is tudna. Na jó, semmi kedvem nem volt az egészhez, de ráírtam egy csajra, aki facebookon a cég arca volt. Kicsit beszéltünk, és megkérdezte, tudok-e BÁRKIT akit esetleg érdekelhet. Egyetlen EGY ember jutott az eszembe, aki nem családtag, nem rokon, még csak nem is osztálytárs, se barátom, hanem egy jó ismerősöm akivel egy városban lakok. Kb. ha évente 1x beszélgettünk, de tudtam róla hogy ő ezekben a külföldi dolgokban jó.

1-2 nap után megkérdeztem a csajt hogy na sikerült-e beszélni a sráccal, erre azt a kétértelmű választ adta zavarában hogy kérdezzem őt.

Megkérdezem őt, aki azt mondta a munkáról beszéltek az idő 20%-ában, a maradék 80%-ban meg ment a kacérkodás, hódítás, és kajakra összejöttek. A saját szememmel láttam a közös képeket a srác facebook oldalán. Ha akkor anyám nem talál ki ilyet, én nem írok a csajnak, aki nem ismeri meg rajtam keresztül a srácot, és ők nem jöttek volna össze. :D

2021. jún. 3. 14:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés következtében nagyon sok mindenen elgondolkodtam. Érdekes és megfejthetetlen téma ez. Esti filozofálgatásnak tökéletes volt. Köszönöm szépen nektek. 😊 Most egy kicsit legalább kikapcsolt az agyam és nem azon szomorkodtam hogy szingli vagyok.
2021. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok

Alapvetően hiszem, hogy nem véletlen történnek dolgok. Nagyon sokszor elgondolkodtam már azon, hogy miért kellett találkoznom az első férfivel. Majd azon, hogy mikor már kezdtem felejteni, miért nem jöhetett a nyugalom, miért kezdődött szinte ugyanaz elölről mással.

A kérdésed és a válaszom megírása után ismét elgondolkodtam.

És rájöttem, és nagyon bízom benne, hogy valójában én is csak egy láncszem vagyok a történetben, ami egy -nem említett- negyedik személyt segít hozzá a boldogságának megtalálásához.

2021. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ha házas vagy, egyértelműen el kéne válnod. Ennek nem lesz vége. Óriási hiányérzeted van és amíg nem találsz valakit magad mellé, addig mindig lesz olyan, akibe kapaszkodni fogsz.
2021. jún. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a 100% :D
2021. jún. 4. 08:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es: Mi a hobbid? :)
2021. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!