Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok, nektek mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, nektek mi az a pasi szint, akihez már nem mertek lépni?

Figyelt kérdés
Az, amikor a pasi szerinted baromi jó, de tudod, hogy kevés vagy hozzá. Akár külső, akár anyagi, akár bármi más értelemben.

2021. jún. 4. 20:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%
Gazdag,jóképű.
2021. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Nincs ilyen :D Miért lennék kevés bárkihez is?


Akkor nem lépek oda hozzá, ha visszataszító a viselkedése vagy az öltözködése, vagy van párja.

2021. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért de ez nem "szint" függvénye:D


Ha x nőnek tetszik y pasi, akitől zavarba jön, mert tetszik neki (csak egy példa), akkor mindegy hogy amúgy a pasi hogy néz ki, ha X-et zavarba hozza és ezért pl nem mer odamenni vagy ilyesmi.

2021. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén mondom, hogy nincs ilyen.
2021. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

Régen nekem is a nagyon gazdag/jóképű kombó volt ez, de mostmár nincs ilyen.

Ha valakihez nem mennék oda az nem azért van mert jobbnak érzem magamnál hanem az ellenkezője.

2021. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

ÁLLJ!


Elfelejtettem mondani, hogy a kérdésem nem a 184 centis, szőke, 24 diplomás, 65 nyelven beszélő, havi 54,5M forintot kereső, 7 éve zsinórban a MISS BIKINI WORLD 1. helyezését elnyerő, 22 éves modell lányokhoz szól! >:)

2021. jún. 4. 21:09
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Leszólítani nem szólítok le senkit. Ha meg olyan férfi bepróbálkozik nálam, akihez képest objektíven rosszabbnak látom magam, de tetszik, és úgy érzem, nemcsak numerára megy, miért ne próbálnám meg?
2021. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%

#6 elég ostoba vagy, ha szerinted ez kell ahhoz, hogy egy nőnek egészséges önbizalma legyen, és ne istenítsen olyan férfiakat, akik "jól néznek ki", meg mittomén mennyit keresnek... (ami amúgy nincs is a homlokukra írva...)


Tényleg fogalmam sincs milyen választ vártál. Miért kéne bármelyik férfitől félnem? Mert valamelyik királyi család sarja? Vagy a seggére van billogozva egy BMW jel? Nem tudok ilyen szituációt elképzelni.

2021. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

Akkor én kivétel leszek, nekem van. A fotó modell kategória pl ilyen. Nem is feltétlenül azért, mert hú de kevésnek érezném magam, hanem egyszerűen annyira "tökéletes", hogy nem látnék többet benne, mint egy szép kiállítási művet. Nem mozgatna meg igazán semmit bennem, amit simán betudhatnánk egy önvédelmi mechanizmusnak.

A másik ilyen, a nagyon pénzes, és erre fel is vágó kategória. Vannak ugyan jól kereső ismerőseim, akik havi 1 millát keresnek nettó, de ők teljesen normálisak, nem beleszülettek a jólétbe, hanem megdolgoztak érte, nem is vágnak ezzel fel, csak örülnek, hogy van. De, hogy is mondjam... Egy alapvetően gazdag családba született illető (vagy csak simán felvágós) nem hiszem, hogy fel tudna fogni sok olyan dolgot, amin én, meg ezek az ismerőseim is keresztül mentek. Szóval itt nem igazán maga a pénz zavar, hanem az esetleges szobizmus, merevség, ami távol áll tőlem. Én a tipikus vagány, nagyszájú nő vagyok, aki bár tud viselkedni, ha a helyzet megköveteli, de belepusztulnék, ha folyton ilyesmikre kellene figyelnem.

2021. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
7%
9: én a 7, vagyok, ezek nekem sem szimpatikusak, de nem a szintjük miatt, hanem mert vagy nem izgat fel szexuálisan (modell), vagy személyiségre nem tetszik (felvágós).
2021. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!