Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemista lányok, ti hol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányok, ti hol és hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Most másfél évig karantén volt, egyetemen nem tudtam ismerkedni, személyesen nem is ismerek senkit :(.


Van valakinek tippje, hogy hol találhatok magamhoz illő párt?



2021. jún. 6. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Mindenhol. Feltéve, hogy jól nézel ki. Sehol, ha szarul.
2021. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jól nézek ki, bár régen kaptam sajnos meg konkrétan, hogy szép lennék.
2021. jún. 6. 21:43
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ja, hogy jól nézel ki. Akkor Tinder. 5 perc múlva meg már fix randid lesz másnapra. Hajrá.
2021. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Tanulok a vizsgákra. Majd utána élek szociális életet. Már csak 2-3 hét.
2021. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam a Tinderrel, de csak a helyeket fogtam ki. Élőben hol tudnék esetleg? Szeretnék edzőterembe járni a nyáron, de nyilván oda edzeni mennek az emberek, nem ismerkedni.


#4 te is? Soha életemben nem vártam úgy a nyári szünetet, mint most, kezd kissé elegem lenni a vizsgákból.

2021. jún. 6. 21:52
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Némi ellentmondást vélek felfedezni. Ha jól nézel ki, akkor miért kell ezt egyáltalán megkérdezned? Hogy-hogy nem tudod magadtól. A válasz BÁRHOL. Sőt nők fognak odamenni hozzád. Amúgy mit jelent az, hogy "helyeket" fogtál ki? Helyieket? Az miért baj?


De legyen a kedvedért leírom neked:


Tinder, Badoo, puncs.hu (ha gazdag apu, anyu), utca, tömegközlekedés, bolt, fordász, edzőterem, koncert, szórakozóhely, barátok, nyári munka, hobby (túrázás, ejtőernyőzés akármi).


Van még kérdésed?

2021. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

*hülyéket - elnézést, autokorrekt


Én arra lennék kíváncsi, hogy lányok hol és hogyan szoktak ismerkedni, ha párt keresnek. Ennek oka, hogy

1. én is lány vagyok, szükségem lenne tippekre

2. koronavírus miatt nem ismerek senkit, aki potenciális randi partner lenne

3. Tinderen normális srácokat nem találtam

4. ha én kezdeményeztem, kapásból olcsónak tűntem sokaknál (szerencsére nem mindenki szemében), pedig azt hittem, hogy a 21. században talán nem fognak lenézni emiatt

2021. jún. 6. 22:11
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Tinder pedig a legjobb. Lehet mégse úgy nézel ki, mint ahogy te azt gondolod.


De mindegy, már leírtam, akkor vedd ki az online cuccokat. Még így is tied a világ. Szórakozóhelyek is sorra nyitnak. Lassan koncertek is lesznek/vannak.

2021. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Én örülnék, ha találkoznék ilyen lánnyal, bár nem vagyok félénk (fiú létemre és szívesen kezdeményezek), de ez hatalmas büszkeséggel töltene el.


Nemsokára kinyit újra minden és vége a vizsgáknak is, ülj be pár helyre, ha nem vagy bulizós, menj kirándulni (komolyan, én is ezt tervezem, csatlakozom túracsoportokhoz, hátha ott is lehet), meg menj el valahova dolgozni, ott is lehet ismerkedni munka után pl. a kollégáiddal. Szeptembertől ha minden jól megy, akkor visszaáll az egyetem offline oktatásba és ott is könnyebb lesz, de akár mehetsz bulizós helyekre is, vagy fesztiválra, ha gondolod.


Egyébként én is hasonlóan vagyok, mint Te csak fiúként, de én is szívesen ismerkednék. Hova valósi vagy? Hány éves?

2021. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
*és helyett én*
2021. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!