Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biológusok! Ti hol ismerkedtek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Whatshername kérdése:

Biológusok! Ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak konferenciák, meg ritkán egyetemi programok, de csak ennyi lehetőség lenne?

Én mesteren vagyok, és annyira jó lenne beszélgetni másokkal a kutatási témájukról, megosztani tapasztalatokat etc.

Azt látom, hogy az egyetemek között nincs "átjárás" így ismerkedés terén. Vagy csak én vagyok ennyire alul tájékozott kissé antiszoc, introvertált személy lévén..



2018. dec. 14. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Biológusként számomra a legfontosabb, hogy meglegyen a kémia :D
2018. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Talán nem csak biológusokkal kellene ismerkedned és így egyszerűbb lenne :)
2018. dec. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván ez nem a legfontosabb kritérium, nagyon érdekel a mérnökök, programozók munkája is...de akkor is, a kérdés szinte ugyanaz..hol ismerkedhetnék pl infósokkal? :)
2018. dec. 14. 10:20
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha lány vagy, akkor úgy, hogy írsz nekem. :D
2018. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Menj el egy koncertre. Tudod, ki a vilagba. :D Egy tanitono vagy egy koztisztviselo is lehet am ertelmes, vicces, kivancsi, nem csak Miss Phd... Jegyezd meg, hogy te nem munkatarsat keresel, hanem szerelmet, annak pedig nem kriteriuma, hogy a te szinteden ertsen a szakmadhoz. Tudoskent konnyen beleesik abba az ember, hogy a szakmajarol azt higgye, hogy az kb. a vilag ertelme es az emberi minoseg fokmeroje, de ez elegge lekorlatozza a lehetosegeidet.
2018. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös, jogos, nem is állítottam, hogy más területen dolgozó embereknek nem lehet érdekes a munkája, nem lehetnek érdekes emberek. Csak szimplán érdekelt, hogy csak én szembesültem-e a fent vázolt problémával.

Nem gondolom, hogy a biosz a világ közepe, ugyanolyan fontos , mint minden tudományág.

Amúgy én akarok Miss PhD lenni :D

2018. dec. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!