Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaza van incelmatics First...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van incelmatics First -nek a stream -jeiben?

Figyelt kérdés

Egy amerikai youtuber incelről van szó, akit 2019 -ben kidobott a barátnője, a szociális hálójában meg gyakorlatilag csak gamer kockák férfiak vannak.


A streamekbem arról beszél, hogy a mai világban a barátnőszerzés lehetősége exponenciálisan nehezedik, ami gazdasági és társadalmi összeomláshoz fog vezetni.


Igaza van és tényleg ennyire rossz a helyzet, vagy egyszerűen csak arra használja az újhullámos blackpill ideológiát, hogy megbarátkozzon azzal a gondolattal, hogy neki személyesen nem megy a csajozás a kinézete miatt.



2021. jún. 7. 19:59
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%

Szorakozohelyekre nem jartam, de az online tarskeresessel a 2000-es evek legelejen foglalkoztam (amikor te meg az oviban legoztal), nem volt semmivel se konnyebb. Annyi, hogy a tobbseg fiatal volt, aki ezeket hasznalta. Szoval nem volt az a feature, hogy lepusztult 40-es nokre vadassz online, mert azok a Familia kft-t neztek offline.



A csajok Backstreet Boys poszterekre nyaladzottak, az atlagos sracokat le se szartak.



Vagyis nem sok kulonbseg volt. Max. annyi, hogy a penz kevesbe szamitott, a gazdagokat kisse leneztek akkoriban, foleg, ha "flexeltek".



37F incel

2021. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
21: Baromság. Tizenéves voltam 2000 körül, teljesen más volt az online világ, mint ma. A gyaloglo-n lehetett kb. chatelni, mert az volt az egyetlen chatoldal ahol (akkor még) értelmesen lehetett beszélgetni. 12 évesen 17 éves csajokkal dumáltam, persze lehet mondani, hogy "biztos kamu volt", de ismerek olyat is, akinek onnan lett felesége. 20 év alatt telesen megváltozott az online kultúra, sajnos ebben közrejátszik az is, hogy az internet ma már olyanoknak is elérhető, akik az általános iskolát sem fejezték be.
2021. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Na a Gyalogó...az is csak úgy 2004-ig volt normális, utána megjelentek az autista szellemi pöcegödrök, akiktől még egy pinceászka is intelligensebb (Ruzso, Axel, ZasuN stb.) és tönkrevágták az egészet, aztán önfeledten tapicskolhattak egymás okádékában. Onnantól fogva a Chat.hu volt használható, de 6-7 éve már az is szétment. Alternatíva nincs. Jelenleg ez a helyzet.
2021. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

22: Én meg a szórakozóhelyek világát ismerem 10 évvel ezelőtt. A lányok konkrétan ültek a székeken és vártak, hogy a fiúk odamenjenek hozzájuk. Azért mentek ki, hogy pasizzanak. Ma egyrészt nem lehet ilyet látni, másrészt a fiúk 70% -a kanos és fűre fára rámegy.


Ettől még szerintem 37f -nek is igaza van, csak ő nem a normális és az átlagon felüli kinézetű férfiak tapasztalatairól beszél, hanem a csúnyákéról, akiknek már akkor is reménytelen volt (szórakozóhelyen biztosan).


Erről First is beszélt. A társadalom egyre kisebb hányada éri el kinézetben a thresholdot, ahol normálisan lehet csajozni.

2021. jún. 8. 19:18
 25/39 anonim ***** válasza:

Viszont azt nem veszitek eszre, hogy ti mennyiben valtoztatok. A vilag valtozik valamennyit, de az egyen megtobbet, a kor elorehaladtaval.


En lassan 10 eve vagyok a GYK-n, kisebb megszakitasokkal. Multkor visszaneztem par valaszomat, nem tudok mar ugy fogalmazni, mint akkor. Es az csak 10 ev, nem 20 meg 30. Tehat en eszrevettem magamon a valtozast.



37F incel

2021. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
25: Mondjuk én speciel egy self improvement sikertörténet vagyok. Ha most vissza tudnék menni 2011 -be, naponta lenne egyéjszakásom. Tehát én a pozitív írányba változtam, mégis negatívabbak a tapasztalataim.
2021. jún. 9. 13:38
 27/39 anonim ***** válasza:

26


Az esetleg nem játszik, hogy öregszel és nem úgy nézel ki mint 10 évvel ezelőtt? Miért a társadalom hibája, hogy fiatalon könnyebb a csajozás?

2021. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

"Ha most vissza tudnék menni 2011 -be, naponta lenne egyéjszakásom"


Multkor meg Blackpill-huszar voltal....



Amugy nekem is van egy sikersztorim, altalanosban sok csaj oda volt ertem. Tobbek kozt az egyik Miss Universe Hungary lett kesobb, az a csaj nyomozgatott is utanam, miutan elkoltoztunk, es iskolat valtottam. Csak akkoriban nem erdekeltek a csajok kulonosebben. Szoval bennem van az alpha gen, Lepsenynel meg megvolt :)



37F incel

2021. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

28: Ha most jelenlegi kinézetemmel és viselkedésemmel mennék vissza az akkori világba, akkor lenne ilyen jó. Akkor bénábban néztem ki és bénábban is viselkedtem + kevesebbet tudtam a nőkről, így csak kevés sikerem volt.


"Az esetleg nem játszik, hogy öregszel és nem úgy nézel ki mint 10 évvel ezelőtt?":


Most sokkal jobban nézek ki. Akkor kicsit Kim jong un light fejem volt, ha túlozni akarok. Ettől függetlenül lehet el kell kezdenem majd egy hajkezelést lassan.

2021. jún. 9. 18:08
 30/39 anonim ***** válasza:
Fölösleges azt nézni épp mi a "trend". Mire odaérsz, már más lesz. Kicsit a társkeresés is olyan mint az ingatlan. 10 éve még "ha lesz 5 millióm veszek egy lakást". Mire 5 millió lett, már kitörölheti vele az ember, mert 15 millió ugyanaz a lakás. Társkeresésnél is, kis túlzással ha a térdig érő szakállra izgulnak ma a nők, akkor mire neked is lesz, már rég nem arra mennek.... szóval nem lehet megmondani mikor mi tetszik, még általánosságban sem, nem hogy még egyénenként.
2021. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!