Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaza van incelmatics First...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van incelmatics First -nek a stream -jeiben?

Figyelt kérdés

Egy amerikai youtuber incelről van szó, akit 2019 -ben kidobott a barátnője, a szociális hálójában meg gyakorlatilag csak gamer kockák férfiak vannak.


A streamekbem arról beszél, hogy a mai világban a barátnőszerzés lehetősége exponenciálisan nehezedik, ami gazdasági és társadalmi összeomláshoz fog vezetni.


Igaza van és tényleg ennyire rossz a helyzet, vagy egyszerűen csak arra használja az újhullámos blackpill ideológiát, hogy megbarátkozzon azzal a gondolattal, hogy neki személyesen nem megy a csajozás a kinézete miatt.



2021. jún. 7. 19:59
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

30: Ha lakásokat nézzük, 10 éve a trend az volt, hogy a lakások folyamatosan drágulnak. Okos emberek már akkor megmondták, hogy ha ez így megy tovább, egy normális ember számára elérhetetlenek lesznek az árak. Közbe voltak problématagadók is, akik szerint ez nem igaz.


A térdig érő szakáll esetén olyan niche -ekről beszélsz, amik egyfajta cheat code -ok tudnak lenni a mátrixban. Ezek tényleg folyamatosan változnak. A 2010 -es években például jól be lehetett csajozni gangster fekete rapperként is, mivel a lányok ilyen zenéket szerettek. Ma a 20 éveseknél már a kpop a menő, így a kpop sztár kinézetű ázsiaiak értéke fog felmenni.

A nem niche -be tartozó Chad viszont tértől és időtől függetlenül mindig nyer.

2021. jún. 11. 00:04
 32/39 anonim ***** válasza:
91%
31: Ha "niche"-t nézünk, akkor minden niche. Ha rocker vagy, ha gyúrós, ha akármi, minden egy bizonyos csoportnak fog tetszeni, nincs "egyetemes" tetszés.
2021. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

32: Én egyébként eredetileg úgy kerültem a témába, hogy sikertelen voltam Tinderen, úgyhogy elkezdtem teszteket csinálni mások képeivel. A kísérletek eredménye az volt, hogy Chad mindenkinek tetszik személyiségtől meg niche -től függetlenül a rockerektől az alteros füves lányokon át a gold digger modellekig.


A blackpill -t csak később találtam, amikor választ próbáltam keresni a brutális tapasztalataimra, amik ellent mondtak annak, amit korábban a nőkről halottam. Számomra az Incelmatics dating documentary volt a a bevezető videó.


Ettől függetlenül továbbra is igaznak látom azt, hogy ha egy viszonylag jobban kinéző rocker vagy, lesz olyan rocker csaj, aki matchelni fog akkor is, ha nem vagy Chad. Viszont ha rosszul nézel ki, minden esélytelen online, ha meg a felső 20% -ban vagy, akkor tök mindegy ki vagy.


A legnagyobb sikerem ezzel a csávóval volt:


[link]


Kifejezettem emlékszem, hogy egy antiszoc metálos tetoválásos lány még rá is írt.

2021. jún. 12. 00:24
 34/39 anonim ***** válasza:
81%
33: Tapasztalatom szerint a rocker inkább motoros-rocker-alert vonalon választ párt a fitnesses fittness vonalon, stb. Biztosan van kivétel, de nem általános. Én még sosem láttam DJ-Punk gitáros párt ha érted mire célzok. Vagy Olimpikon-könyvtárost sem.
2021. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
*alter
2021. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

"First egyszerűen csak nem tudja/akarja elfogadni, hogy a probléma vele van, ezért dől be ilyen hamis ideológiáknak.":


First 1 év kihagyás után újra szerepelt egy hosszabb stream -ben és most azt mondja saját magáról, hogy ő így látja.

2023. jan. 22. 18:02
 37/39 A kérdező kommentje:

Meg azt is mondta, hogy őt kivéve az összes ismerőse kapcsolatba került 2019 óta.


youtube.com/watch?v=vqdIhO7KBEo&t=1508s

2023. jan. 22. 18:03
 38/39 anonim ***** válasza:

"A blackpill -t csak később találtam, amikor választ próbáltam keresni a brutális tapasztalataimra, amik ellent mondtak annak, amit korábban a nőkről halottam"



Pont a blackpill az, ami feloldja ezt az ellentmondast:



"Gyakran előfordul, hogy egy nő arról beszél, milyen tulajdonságokat talál vonzónak egy férfiban. Ha a kinézetre vonatkozóakat félretesszük, a többi elvárás ígéretesnek tűnik a szerelemben balszerencsés férfiaknak, hiszen általában ilyesmikről van szó: a pasi legyen kedves és megértő, intelligens, legyen jó humora, tudjon a nőre figyelni, stb. Namármost ez mind szép és jó, csak az a gond, hogy tele a világ ilyen pasikkal, akik a kutyának sem kellenek. Hol van tehát ez a kutya elásva?


A nők számára alapvetően kétféle férfi létezik, csak erről nem beszélnek, és sokszor nem is nagyon tudnak (tudatosan). Az egyik csoport felkelti az érdeklődésüket, a másik nem. Ez a második csoport gyakorlatilag láthatatlan a nők számára. És amikor arról beszélnek, hogy milyen egy vonzó pasi, valójában azt fejtegetik, hogy milyen szempontok szerint választanának az első csoportból. A legtöbb férfinak viszont olyan tanácsra lenne szüksége, hogy hogyan kerüljön át a második csoportból az elsőbe - de a nők "bölcs szavai" erre egyáltalán nem vonatkoznak"



Ez a blackpill kvintesszenciaja. Hogy kerulj at a masodik csoportbol az elsobe, ha szarul nezel ki? Legyen sok penzed.



38F incel

2023. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
90%
38: Számodra is kétféle női csoport létezik: Vonzó csoport és nem vonzó csoport. És amikor a nőkről beszélsz, számodra vonzó csoportból válogatsz. Sőt, általában amikor vonzónak találsz valakit, nem tudod, miért az. Lehet, hogy pont ellentétes tulajdonságokkal rendelkezik, mint aki 2 éve tetszett neked. Ebben mi a nagyon meglepő? (35/F)
2023. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!