Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez:több nő is ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez:több nő is ki írja hogy olyan ronda próbálkozott már igazi ronda pasiknál de náluk sem jött be mindent megadna már egy pasiért,rá írok és nem válaszol(talán csak troll kérdések)?

Figyelt kérdés

le írom a korom és azt hogy szívesen beszélgetnék,ismerkednék.

azt is hogy kis idő után lehetne képcsere (normál) ha úgy van.

Értem én hogy nem akar megerősítést senki arról hogy ronda de mi van akkor ha nekem nem az. plusz mi veszteni valója van? (és nem szexre hajtok volt már hogy ezt is le írtam).

Létezik egyáltalán hogy egy nő ne találjon senkit.


2021. jún. 8. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

"de mi van akkor ha nekem nem az"

Ha eddig mindenki rondának tartott, pont te leszel a kivétel? Hagyjuk már. Amúgy is creepy random ronda nőkre ráírni anonim oldalon, hogy cseréljünk képet.

2021. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Mert a legtöbb nő szereti sajnáltatni magát és szenvedőnek beállítani.
2021. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

volt hogy társaságban mindenki rondának tartott egy nőt nekem meg bejött (annyi hogy túl nagy lett volna a korkülönbség)

nem azonnali képcserére gondoltam 1-2 hét beszélgetés után.

könnyen lehet hogy én hamarabb küldenék kíváncsi vagyok hogy milyen véleménnyel van rólam.

2021. jún. 8. 12:27
 4/15 A kérdező kommentje:

ha viszont nem akar ismerkedni akkor minek tesz fel kérdést,vagy mit vár.

szóval akkor is rossz meg bunkó vagyok ha írok és akkor is ha nem.

Jó mondjuk kezdem be látni hogy itt társat keresni elég nagy hülyeség.

(bár elvileg van olyan aki itt találta meg a nagy szerelmet)

2021. jún. 8. 12:29
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Első vagyok, nekem pl. semmilyen képem nincs magamról sehol, és nem is szeretnék csinálni, idegeneknek elküldeni meg főleg nem. Inkább maradok egyedül, mint hogy valaki azért álljon le velem, mert neki se jut jobb.
2021. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"ha viszont nem akar ismerkedni akkor minek tesz fel kérdést,vagy mit vár."


írtam. Hogy sajnáld, hogy együtt érezz vele, hogy neki mennyire rossz és minél több pozitív megerősítést kapjon "igazad van, jaj tényleg velem is ez van, jaaj jön majd egy normális pasi" stb. Figyelmet akar.

2021. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem attól, hogy valaki ronda és ronda pasikkal is ismerkedik, nem biztos, hogy egy teljesen anonim oldalon, itt a gyakorin akarna ismerkedni. Meg most mit érezhet, kiírja, hogy ronda, te meg ráírsz, hogy figyi rondás is jó vagy. Egyértelműen azért írsz rá, mert elkeseredett vagy te is, és nem látsz belőle semmit, csak egy kérdést, ahol ráadásul picsog, így azt se érzi, hogy miatta szeretnéd megismerni. Egyértelműen csak magadról szól az üzeneted, nem róla. És bármennyire is magányos valaki, és szívesen leállna valakivel, aki ronda stb, az nem jelenti azt, hogy tényleg bárkivel, aki emberileg nem tűnik okénak is...
2021. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

megismerni viszont csak így tudom,ha ott szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor bármi lehet,ha más nem egy jó ismeretség,barátság.

egyébként megértem. 7

2021. jún. 8. 12:38
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Én nem akarok olyannal ismerkedni, aki abba kapaszkodik bele, hogy én ronda vagyok, ergo bárkivel leállok ismerkedni mert nekem az ő nagylelkű ajánlatát el kéne fogadnom.

Hát nem. Egyedül is van orgazmusom, köszi.

2021. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Kár ráment már az agyatokra ez. Pedig lennének vevők ilyen lányokra.
2021. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!