Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van h a nők ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van h a nők ismerkedésnél a legapróbb pitiáner dolgok miatt is képesek nemet mondani, de hosszú évekig, évtizedekig élnek súlyosan bántalmazó, vagy más módon elégtelen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 16:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Voltam (érzelmileg) bántalmazó kapcsolatban.

Tudott mit tudott az exem, amit te nem? Megfogott már az első pillanatban és évekig a tenyerén hordozott. Az már más tészta, hogy szépen, lassan, sunyin elkezdett leértékelni és manipulálni. Addigra már késő volt. Gondolhatod, hogy nem ezt az arcukat szeretjük meg, úgyhogy legyél már kedves nem ítélkezni látatlanban, ha azt sem tudod, eszik vagy isszák az adott dolgot.


A másikfele, hogy pont amiatt, mert rengeteget tanultam az előző kapcsolatból, igenis kiszűröm már ismerkedéskor a számodra pitánernek tűnő dolgokat. Tudod miért? Mert számomra nem az és már nem tini vagyok, tehát el tudom dönteni, hogy tudok-e valamit egy életen át tolerálni és elfogadni a potenciális páromban, vagy sem.


Az meg ne haragudj, hogy nincs meg a kémia, baromira nem pitiáner dolog attól, hogy néhány férfi még a legyet is röptében fajta. Én a szexet nem "csak úgy" kívánom, hanem egy adott emberrel, aki iránt vonzalmat érzek. Ha irántad nem érzek, nem fogok veled összejönni. Ilyen egyszerű.

2021. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg szánalmas dolognak tartom eleve, hogy valaki ismerkedési fázisban miérteket vár.

Egy szakításnál alap, nade néhány nap csetelés meg esetleg 1-2 randi után?

Valamiért úgy érzi, hogy belsőleg vagy külsőleg nem passzoltok, nem jössz be, ennyire egyszerű.

Nem gondolom, hogy ilyen esetben magyarázkodnom kéne.

2021. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó kérdés. Viccen kívül van olyan nő nem kevés akinél "Nem szereted a Szulejmánt? Jujj ez gond, mert én igen. Következőt!" fejfogás megy, és értem én, hogy szelektálni kell, de valahol azért ez nem normális.
2021. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!