Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy nagyon sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nagyon sportos férfinek (külsőleg is, nem csak testalkat, öltözködés és életvitel is) van esélye egy nagyon elegáns, finom nőnél?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Csak a kulso az keves
2021. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
persze, nem ezen mulik. ha megvan a kozos erdeklodes, ertekrend es kemia es hasonlok, akkor siman.
2021. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Önmagában konkrétan semmit nem jelent. A nagyon szexi test egy éjszakára elég, mert ott télleg csak az számít.
2021. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, nem ezen múlik, attól még lehet, hogy összeillenétek. Meg az is lehet, hogy nem, de ezt nem lehet ennyiből leszűrni.
2021. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nekem tetszik ha egy ilyen sportos pasi egy újabb BMW vagy Audi-ból száll ki.Feszes farmer, mokaszin cípő, sportos, feszülős ing.Sok Tinderes randin találkoztam már ilyen pasikkal, velük mindig több lett mint egy éjszaka.
2021. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Latatlanban annyi csak, hogy ne mackonadragban jarjon.
2021. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nincs eselye. El is mondom miert. Mert ferfiak nem irnak ki kerdeseket a gyakorira, hogy van-e eselyuk. Ok odamennek es tesznek rola, hogy az esely meglegyen. A sportos kisfiuk azok, akik tanakodnak, hogy oda merjek-e menni vagy se. Na ezek ha odamennek, akkor is lepattanak. Szoval ne menj oda, mar azelott bebuktad, hogy megprobaltad volna. Letolt nadraggal nem vidam jatek a seggberugdosas.
2021. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Elegans finom no voltam en is mig n szultem. Utana mar kenytelen voltam az eleganciat felreteve rohanni a gyerek utan es ordibalni hogy allj mar meg. Szoptatas kozben enni es hasonlo nem elegans dolgok. Legyunk realisak. Nem milliardosok vagyunk jogy hogy a dadak, soforok, szakacsok vegezzek a piszkos munkat helyettunk.
2021. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én külsőre és viselkedésre is inkább elegáns típus vagyok (mondjuk nekem is van 1-1 olyan napom, amikor mindenből elegem van, és lemegyek edzőcipőben-farmerben a postára / vásárolni) - nekem alapvetően nem elvárásom, hogy a másik is elegánsan öltözködjön. Ami fontos:

- a sportos öltözködés ne a mackónadrágot jelentse

- alkalmakra azért tudjon felöltözni elegánsan, alkalomhoz illően

- a sportos életvitel ne legyen egyenlő a prolisággal, bunkósággal (mielőtt vki felszínességgel vádolna meg, sajnos elég sokszor tapasztalom, hogy valaki a sportossággal, sportos életvitellel takarózik, ha kiderül, hogy nem tud viselkedni társaságban, tájékozatlan stb.)

2022. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ezt férfiként sosem értettem, mit jelent "sportosan öltözni"?! Legyen minél drágább a nike futócipő és az a sportosság? Vagy farmer helyett férfi leggings?
2022. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!