Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok tippeket adni,...

Tudnátok tippeket adni, hogyan alakulhatnék át külsőleg nyár végére? Glow up-ra gondolok ezalatt

Figyelt kérdés
Szóval mivel valószínűleg szeptemberig nem kell iskolába menni, minden nyaralásunkat lefújtuk, ezért szeretnék kicsit átalakulni nyár alatt. Vagyis szeretném, ha lenne egy glow-up-om, ami ilyen átalakulást jelent. A külsőmre gondolok. Esetleg tippeket tudnátok adni? Azt szeretném, ha suliidőre mindenki csodálkozna, hogy mennyire megváltozott a külsőm. Elkezdtem edzeni popsira, szeretném felfrissíteni a ruhatáram,megváltoztatni a sminkrutinomat, de ezeken kívűl sok ötletem nincs, vannak ötleteitek, hogy elérjem mindenkinél azt a "hűha" hatást?

2020. máj. 5. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Haj, köröm, több sport, figyelj az étkezésre, testékszer, tetkó ezeket tudnám még javasolni.
2020. máj. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
vágasd le a hajad kopaszra, egyik osztálytársamnál ez bejött (lány)
2020. máj. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Fogfehérítés fogorvosnál és/vagy szemöldöktetkó
2020. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanez van velem is. Én elkezdtem kialakítani egy arcápolási rutint. "Hajnövesztő" pakolást használok, mivel sajnos csak vállig ér a hajam. Elkezdtem alakformáló videókat csinálni. Napi fél óra, minden nap vasárnap kivételével. Az pihenő. Valamint sminkes videókat is nézek, hogy megtaláljam mi áll jól nekem. Augusztusban teljes ruhatár, és stílus váltás lesz, hogy Szeptemberre minden összeálljon. Augusztusig spórolok. Ezen kívül napi 3x mosok fogat. Hát meglátjuk hogy mi lesz a végeredmény:) Sok sikert kívánok! Ha tudok segíteni bármiben szólj
2020. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom mire gondolsz, tetováltasd ki a fejed, az mindenkinek egyből feltűnik majd :D
2020. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írsz azok jók, ezen kívül esetleg sminkelj, csináld meg a szemöldököd meg a körmeid. De ha a személyiseged is egy kicsit megváltozik ez által komolyabban viselkedsz mint eddig azzal is lehet nagy változás.
2020. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Talán edzés vagy megtanulni valami menő dolgot. Tanulj meg magadnak hajat fonni vagy ha már tudsz akkor próbálj ki új hajstílusokat. ;)
2020. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #7-es írta próbálj ki új hajstílusokat és öltözködédi stílusokat is!
2022. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!