Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Sokan gondoljátok, hogy ez mehetne a Tini párkapcsolatok témába, mert egy felnőtt jó esetben tudja erre a választ. Jó esetben. Én 30 évesen eljutottam oda, hogy nem annyira jó buli egyedül. Igen, sem alkalmi, sem tartós kapcsolatom nem volt még. Nem érzem magam alkalmatlannak, csak eddig valahogy minden fontosabb volt, aztán amikor tudatosult bennem, hogy 30 éves vagyok, rájöttem, hogy most ez lesz a fontos. Viszonylag ritkán járok szórakozóhelyre (bár ezt tudom erősítenem kell), ezért jó lenne olyan tipp, amit a hétköznapi helyzetekben is használni lehet.


Így viszont nem szeretem meg azokat a skilleket, amiket tizen-huszon évesen kellett volna. Nem tudom megszólítani, mégis mit mondjak neki? Azt gondolom, ha eltöltenénk egy kis időt, akkor szerethető lennék, csak az első lépes teljes homály nekem.


Mondjuk utána is lenne gond, mert ha szeretkezésre kerül a sor, ott sincs tapasztalatom, és ami egy tizenévesnél a test cuki felfedezése, itt gáz. Szóval, nem tudom, hogyan lehetne elsőre magabiztosnak lenni. Bár az egy kellemesebb probéma, ha már ott tartok.



2021. jún. 12. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ok, 30 éves vagy, de ha ezt a 30 évet nem egy kő alatt egy lakatlan szigeten töltötted, hanem beszéltél emberekkel, akkor nagyjából van fogalmad arról hogyan kezdj egy beszélgetést. Emlékszel, mikor a nagybátyád ravatala mellett szipogó unokatesód oldalba bökted és megkérdezted, mikor szolgálják fel a töltöttkáposztát? Na a nőkkel is így kell. Odamész, mondasz neki valamit és ha mákod van, nem baxsza a kezedre mérgében a koporsófedelet. Ha nincs szerencséd, akkor az a koporsófedél lehet a sajátod. 😃
2021. jún. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

#1 <-


Eggyes hatalmas forma, de különben igaza van, tényleg így kéne ismerkedned. Legyél szemfüles, nézz körül, hogy az élet milyen lehetőségeket ad neked arra, hogy egy nőnél kezdeményezhess.

2021. jún. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen ez is egy kamu kérdés ugyanattól a 2-3 ember egyikétől, aki az itteni kérdések 95%-ért felel.



Amúgy a válasz: nézz ki nagyon jól. Úgy kell leszólítani nőket.

2021. jún. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 - Ha kő alatt nem is, de jellemzően ugyan azzal a 10 emberrel találkozok minden nap. Szombat hajnal 1-kor ezt az oldalt olvasom, mert név és arc nélkül könnyebb beszélgetni is...


Egyébként tetszik az ötlet, hogy kamu kérdésekkel közeledni.


#2 - ha magamtól észrevenném a lehetőséget akkor ide írnék? 100% home opffice nem sokat segít abban hogy új embereket ismerjek meg....


#3, tettem már fel itt pár kérdést az tény, de azért bőven nem 95%, erre a hónapra jutott 3 és más kategóriákban.... Én lennék a legboldogabb, ha kamu lenne a kérdés. Miért olyan hihetetlen, hogy valaki ezzel a problémával küzd?

2021. jún. 12. 00:56
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
#1 vagyok. Kezdd azzal, hogy a kasszás kiccsajnak azt mondod hogy jó munkát, aztán zsebelj be pár mosolygós köszönömöt. Aztán egyszerű...kérj útbaigazítást dohányboltban vagy étteremben. Sőt. Étteremben a pincércsajokat lazán kikérdezheted a kajákról, mihez mit ajánlanak, jófej-e a szakács, milyen a forgalom stb...az a jó benne, hogy nővel beszélsz, de mégse egy mesterséges vagy erőltetett szituáció. Próbáld szerintem az éttermet.
2021. jún. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Én fiatalon nagyon stresszeltem ettől. Minden lehetseges variációt próbáltam lejátszani magamban. Aztán persze már az elejétől másként alakult a beszélgetés. Majd egy 10 évig tartó kapcsolat után elváltam és 30 felett, 10 évnyi randizástalanság után kellett újra csajoznom.

Semmit nem gondtam át. Megszólítottam, felhívtam és improvizáltam. Működött.

2021. jún. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem valami hobbit keress, ami közben lehet ismerkedni. A direktbe ismerkedés mindig fura. Engem is ez zavar, csak én meg lusta vagyok egyelőre.
2021. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!