Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szolitsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szolitsak meg egy lanyt, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Reggelente szoktam talalkozni egy lannyal az uton, aki tetszik. Meg szeretnem ismerni, de nem tudom, hogyan kezdjem el, hogyan szolitsam meg. Mit mondjak neki? Kicsit izgulok is, mit tegyek ezellen?
2016. ápr. 24. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha gyakran látod, akkor a legegyszerűbb úgy odamenni hozzá, hogy "ne haragudj, hogy megszólítalak, de már többször láttalak és szimpatikusnak tűnsz, legutóbb megfogadtam magamnak, hogy ha újra látlak, akkor bemutatkozom: Józsi vagyok."
2016. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont úgy ahogy az 1.válaszoló írja :)

Ezzel nem lőhetsz mellé,tényleg így próbáld meg..

2016. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szia általában bejön.
2016. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondold el én lány vagyok és reggel a busznál észrevettem hogy egy fiúnak tetszem, nekem is tetszik, de kiváncsi vagyok mivel fog odajönni hozzám...

Remélem nem teljesen bátortalan és meg mer szólitani.

2016. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szembe megyunk egymassal, mindig ugyanazon szakaszon, de neki fulhallgato van a fuliben, zenet hallgat. Ilyen esetben mit tegyek?
2016. ápr. 24. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele menj oda köszönj neki, csak legyen egyértelmű, hogy neki szól a köszönés, ha normálisabb emberek közé tartozik látván, hogy beszélnek hozzá kiveszi a fülhallgatóját és meghallgatja a mondanivalódat.
2016. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!