Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózott fiúként csak abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott fiúként csak abban reménykedhetek ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Barátokat sem tudok szerezni, de nem is bánom. Barátnőt szeretnék meg majd családot. Csak azt nem tudom hogy így mennyire lehetséges. Szerintetek?
2021. jún. 14. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Hát, senki nem fogja az ajtót rádtörni, hogy a barátnőd legyen... de hát felőlem várhatod a sült galambot, ha az esik jól.
2021. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
90%

Hány éves vagy?


Ugyanebben a helyzetben vagyok amióta az eszemet tudom, és nem fognak jönni a lányok maguktól, felesleges reménykedni :D

2021. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Nekem ez összejött két alkalommal is - igaz még régebben - amit én magam sem értek, letudom kétszeri szerencsének :D


De amúgy igen, csak ebben bízhatsz. Az egyetlen taktika, hogy próbálsz értelmes és művelt lenni, "megmutatni magad" ilyen téren nekik és reménykedsz, hogy valamelyikük észrevesz. Az esély nem nagy, de bejöhet.

2021. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem siman legyel meleg, ugyis pride month van, majd nyomulnak rad a sracok ha mar tul puhapocs vagy ahhoz hogy ye nyomulj a csajokra
2021. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A világegyetem csak 10-en miiliárdd éves így az esélyed zéró közeli
2021. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Full ugyanebben a helyzetben voltam én is. Soha nem mertem kezdeményezni, míg 18 évesen annyira meg nem tetszett egy csaj, hogy 4 hónap kemény agyigyötrődés után odamentem hozzá. Összevissza beszéltem hülyeségeket, nem is lett a csajjal semmi. DE! onnantol fogva simán mertem kezdeményezni, 1 év alatt 3 első randim is lett, és az egyikkel többször is találkoztam.Ugyhogy biztosan kis időn belül találok barátnőt.


AKARATERŐ! Válassz, szüzen fogsz meghalni vagy nekiállsz csajozni. Nyilván nem azonnal fogsz te se találni, de ha sokat gyakorolsz akkor menni fog!

2021. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
6 folyt. Addig is néha egy 100 éves séta a baromfiudvarban megfigyelni hogy hányszor üldöz és tepei le kakast egy filigrán tyúk.
2021. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha eddig nem kezdeményeztek nálad, ezután sem fognak.
2021. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Energiát kell fektetned bele mindenképp! A sültgalambot várva nem lesz semmi...


Legyél fent mindenféle társkeresőn. Kezdeményezgess! Ez a nagyon minimum...

2021. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7.


A csirkés példa rossz, mert ott a kakas megerőszakolja a tyúkokat. Ráadásul többet is egy nap olykor.


A valóságban ez kicsit morálisan vállalhatatlan és dutyi jár érte ahol az adott személynek lesz ebben része.

2021. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!