Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor? Remenykedhetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor? Remenykedhetek?

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel joba vagyok mar egy ideje(par ev) csak baratok vagyunk(de en belezugtam idokozben..de ezt nem tudja..)csak baratok(nem tart vonzonak..), és azzal hulyultunk h ki a jobb gepes jatekokban, es mondta h jo akkor egyszer feljon hozzam es lerendezzuk ki a jobb , ez volt kb 3hete.. Tegnap ujra felhozta a temat, hogy mikor johet fel hozzam, es mar a konkret idopont is meg van beszelve..

Tudtommal csak baratkent tekint ram(tobb forrasbol is tudom), de megis csak ketten leszunk egesz nap. Vajon tenyleg csak egy barati osszejovetelt akar, vagy tobbet es csak eddig titkolta? Remenykedhetek, vagy csak tulgondoltam?

17/F Budapest



2016. ápr. 11. 21:49
 1/1 anonim válasza:
Hát, szerintem ha biztosan tudod hogy csak barátként tekint rád, akkor nem hiszem hogy másért jönne fel hozzád. De ha ennyire tetszik, akkor mondd meg neki hogy mit érzel! Kockáztass, mert később lehet hogy már nem lesz esélyed, pl.: ha a lánynak barátja lesz, vagy más fog tetszeni neki. És ha bevallod az érzéseidet, lehet hogy rájön hogy ő is többet érez barátságnál...
2016. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!