Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag felett kereső nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag felett kereső nők, mekkora jövedelemkülönbséget tartanátok elfogadhatónak, ha a férfi keres kevesebbet?

Figyelt kérdés

Akár összegben, akár a jövedelmetek százalékában kifejezve érdekelne a számotokra vállalható különbség. És még inkább az, hogy milyen körülmények között tartanátok ezt vállalhatónak? Alulfizetett, de nagyobb tiszteletet érdemlő hivatások esetén? Fiatalon, mikor még előttetek az élet és együtt felépíthettek egy életet? Vagy egyedülálló szülőként, félve a magánytól?


Ha éltetek ilyen kapcsolatban, mit tapasztaltatok? Egyenrangú felek tudtatok lenni, vagy a partneretek rosszul viselte? Esetleg megpróbált kihasználni? Sokan gondolták, hogy a pénzetekért van veletek? Esetleg ti magatok is néha? Az esetleges negatív tapasztalatok megváltoztatták a hozzáállásotokat?



2021. jún. 14. 21:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudnék ilyen férfival kezdeni. Egyszerüen nem tudnék rá ferfiként nézni, ráadasul, a közös programokkor, nemhogy nem tudna meghívni, de a saját részét sem tudná fizetni.
2021. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
95%

A nők csak úgy jönnek össze tőlük érezhetően kevesebbet keresővel, hogyha a férfi valami mással nagyon-nagyon tud kompenzálni. (Külső, személyiség) De még ott se biztos, hogy tartós lesz a dolog.


A jól kereső nők számára ezért szűkül a férfi kínálat, mert egyrészt egyre több nő keres egyre jobban, másrészt a jól kereső férfiak általában eléggé leszarják a nő mennyit keres, vagy legalábbis sokadlagos szempont ez náluk.

2021. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
88%

Nekem egy lyukas garasom se volt még, mikor megismerkedtem a barátnőmmel. Munkám se. Meg is mondtam neki a legelején. Azóta minden rendben, elmentem dolgozni. Nem hajtanak mind a pénzre, csak ezen az oldalon tűnik úgy.

24/F, tart több mint 2 éve

2021. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
91%

3-as

Nem,itt sem tűnik úgy, csak sok nőt nem látott férfi akarja így beállítani a nőket, hogy pénzéhesek.

Én nem keresek mondjuk átlagon felül, de engem sem érdekel a férfi keresete. Volt, hogy az exem hónapokig munkanélküli volt, megoldottuk. Nem raktam ki, ugyanúgy kapott enni, mentünk programokra, stb-stb. Én még diák voltam, amikor összejöttünk, ő már dolgozott. Akkor meg nyilván ő hívott meg többször programra, vagy kajálni. Ez szerintem ilyen.

Én viszont ettől függetlenül azt vallom, hogy lehetőség szerint mindenki a saját kategóriájában keressen.

Mert egy nő, aki tegyük fel, rendelkezik már saját ingatlannak (tök mindegy, hogy vette, vagy örökölt) és keres havi 5-6-700 ezret, vagy többet, amiből rezsire, meg kajára elkölt max 100 ezret havonta, az simán megengedhet magának és vágyhat is joggal mondjuk egzotikus utazásokra,drága éttermekre, tárgyakra, stb.

Most nyilván egy 2-300ezret kereső férfi nem engedhet meg magának egy ilyen kaliberű utazást, vagy vacsorát, stb.

És ez nem a pénzéhségről szól, csak arról, hogy az igények eltérőek, meg az életstílus, amiből bizony adódhatnak problémák. Hacsak nem a nő fizeti nagyobb arányban az adott programokat.

De ugyanezt gondolom fordítva is. Én a kb 300 ezres fizummal bőven elvagyok egy horvát tengerparton apartmanban egy hétig, és nem tudnám megengedni magamnak, hogy a Maldív szigeteken nyaraljak egy 700 ezres fizetésű férfival. Azt meg nem várom el, sőt, kényelmetlen lenne, ha meghívna/javarészt ő fizetné. Egyszerűen kellemetlen lenne, hogy nem vagyunk anyagi téren nagyjából egy szinten.

2021. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a lényeg éppen az lenne, hogy a nőnek ne is kelljen dolgoznia. Illetve a férfinak se, de az ő pénzéből éljenek.
2021. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
79%
#3 detto, én barátnőm is leszarta, amikor átmenetileg munkanélküli voltam. Elég sok a gykponthus összeesküvéselmélet nő témakörben.
2021. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, munkanélküli voltál, amikor összejöttetek? És a barátnőd átlag felett, jól keres? És fiatalok voltatok még?


Kedves 3-as, Te sem említetted, hogy a barátnőd anyagi helyzete lényegesen jobb volt-e a tiednél, illetve az átlagnál is.

2021. jún. 14. 21:32
 8/71 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha egy ferfi el tudja magat tartani (250 videken eleg normalis penz, en is videki vagyok) akkor a not nem zavarja, h mennyi az annyi.
2021. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
100%
Tudok egy ikyet. Csino no, Corvinuson vegzett, 31 eves es 560 at keres, atlag pasi 190 et kap, 27 eves, alkalmazott villanyszerelo. 4 eve egyutt vannak, most lesz gyerekuk. A pasi eszmeletlen jo az agyban (no szerint).
2021. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent volt mar itt ilyen kerdes, szavazassal. Es okyan -100 ezer ftig toleransak a nok. Pl 400 netto, kontra 300
2021. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!