Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha sok férfi megvetnek azért, mert lefeküdtem cigányokkal?

Figyelt kérdés
Ahol eddig éltem (kisebb falu) ott sok volt a roma főleg a szomszédságban és emiatt voltak ilyen kalandjaim meg exem is volt roma. De miért vetnek ezért meg budapesten? ez ennyire gáz itt ha kiderül?
2021. jún. 15. 17:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Minek mondod el.
2021. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Ki az, aki az exeid származásáról kérdez? Finoman szólva sem szokás. Elmondod, hogy volt x db párkapcsolatod, ha érdekes, azt, hogy mi miatt lett vége, ha akarod a kalandokról beszámolsz, ennél mélyebben nem kell kitárgyalnod semmit.
2021. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Te most komolyan egy ismerkedés szituációban az exeidről és a kalandjaidról mesélsz?? Mi vaan?? Ez sokkal rosszabb, minthogy cigányok voltak.
2021. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem dzsukel, ha te vagy a rajpujárók gádzsija, és ilyeneket még el is mondol a mostani csávóidnak.
2021. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%
ALAP, hogy elmond az elején! Ha később tudja meg a srác, sokkal rosszabb lesz, és repülhet egy öklös is.
2021. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Az ilyenekért nem kár.

Egyszer udvarolt nekem egy fehér magyar legény, jó sokáig ostromolt és végül igent mondtam a randira, majd bevallotta töredelmesen, hogy hát hogy neki amúgy nagyon le kéne győzni az UNDORÁT bazmeg, hogy velem lefeküdjön, mert hogy tudja, hogy volt külföldi (nem fehér) párom.

Hát mondom akkor bizony én szívesen megkönnyítem a dolgát, mert ez itt most a viszontlátásra :D


Ez csak olyat zavar, aki rasszista is meg szexista is. Azokat meg nem kell sajnálni, ez olyan, mint mikor a szemét kiviszi saját magát.

2021. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
A nem rasszistákat is zavarja, ha a nő volt alantasabb létformákkal.
2021. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
#7 Írd le inkább, hogy rasszista vagy, egyszerűbb :D
2021. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%

8.-nak.


Az vagyok, és?

2021. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%
8-as Legalább nem rontod a hasonlóan hülye incelek esélyeit. Ettől még normális nő veled sem áll szóba, úgyhogy tényleg na és...
2021. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!