Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érezted már szingliként hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már szingliként hogy mennyivel jobban tudnád most értékelni, ami anno természetesnek tűnt?

Figyelt kérdés

A szeretet minden formája, a csók, az ölelés, a simogatás, az együttlétek... sokkal többet tud adni, mint azt az ember gondolja.


Érezted azt, ha most nem lennél szingli, sokkal jobban értékelnéd az intimitást?


2021. jún. 16. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de ugyanúgy megszokjuk a jót és parasztok leszünk. Ez a krvára szomorú.
2021. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Lesarkítva mondom: ha szex nélkül nem érsz eleget, azzal sem fogsz eleget érni!

Én ebből indulok ki!


Nyilván van igényem a lágy kontaktusokra, és keresem is a lehetőséget, de a legfőbb akkor is az, amit Shakespeare mond:


"Mindenek előtt légy hű magadhoz!"


Ez nálam az elvi hozzáállást jelenti

2021. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert az exeimtől nem akarok semmit, nem véletlenül lesz ex valaki, akkor se ha békésen szakítottunk, nem álmodozom róluk.

Szexkapcsolatom pedig volt már, a komoly kapcsolatban lévő intimitásra pedig nem vágyom.

Más van az életem középpontjában, úgyhogy ezért se foglalkoztat.

Ha szerelmes leszek az pedig jön magától a jövőben, ezen nincs mit erőltetni, akkor majd az intimitás is fontos lesz.

25l

2021. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ölelés nekem akkor ér bármit, ha olyantol kapom, akitől erre vágyom.


Soha nem is ertettem azt hogy eshet ez jol bárkitől önmagában (akitol viszolyogsz undorodaz vagy vadidegen stb. )

2021. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*szoval nekem szinglikent is max Valakitol hianyzik ölelés, és soha nem önmagában EGY ölelés a sarki banyaremtol pl.
2021. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, éreztem így. Mondjuk az exemmel az utolsó 3 hónap úgy telt, hogy tudtam, hogy ezeket még ki kell élvezni. Nagyon elfordult már tőlem érzelmileg, így minden bújásnál féltem, hogy ez lesz az utolsó. Minden reggel fordultam oda az ágyban felé és tapogattam a kezemmel, hogy ott van-e még mellettem. Aztán 1x csak nem volt már ott, pedig minden reggel reménykedtem, hogy csak egy rémálom volt az egész. Pedig még hetekig reménykedve keltem fel és fordultam oda. 😔
2021. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6# ezt rossz volt olvasni. teljesen átéreztem. pedig már több mint egy éve szétmentünk, de néha még mindig úgy érzem, hogy ez csak valami vicc, h így alakult.
2021. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

6#így már en is voltam. Elalvás előtt minden nap megköszöntem minden napot(magamban), amit még vele lehetek.

Én nem remenykedtem viszont. Tudván tudtam, hogy véges kapcsolatban vagyok. Írtam is levelet neki a "jövőből".(eldugtam nála, hogy majd akkor találja meg mikor már rég nem vagyunk együtt esetkeg egy nagytakaritasnal vagy amikor az "en"helyemen pakol) Szoval amikor még egyutt voltunk, de már elképzeltem, hogy nelküle vagyok, hogy ne maradjanak bennem olyan dolgok, amiket utólag mèg szeretnék mondani. Azt is el akartam neki mondani. Amit szakitas után mondanék es már nem lehet.


Mint pl az is hogy szeretem.


De rajottem kesobb hogy annyira el van hidegulve, annyira elvan nelkulem is, annyira nem kivancsi rám, hogy szakitas után a levelem is lesz.rná. szinte el is szégyelltem magam hogy szakitas után sem egy talpraesett nőt lat majd bennem aki igenis erős es talpraáll, hanem azt aki utána "nyivákol", igy még szakitas elott inkabb megsemmisítettem a levelet.

2021. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

*úgy is kezdtem a levelet mint a filmekben mikor meghal vki csak epp en szakitasra valtoztatva


"Szóval megtaláltad a levelem es ezt már akkor olvasod, mikor már nem vagyunk együtt..

Ma, amikor ezt írom, x y z datum van még, ezt meg azt csinaltunk egyutt bl bla.

De látom, hogy ez nem fog menni sajnálom etc (szemelyes dolgok)

De szeretnem ha most is tudnád amikor ezeket a sorokat olvasod, hogy ...(es itt jonnek azok a dolgok amiket azakitas utan ugy sem tudnék elmondani már)

Bal bla bla


Közös dolgokra visszautalások pl ahogy szívbe irtuk magunkat bele anno (meg hasonlo aproságok a vegere)"


Aztan rajottem ugye hogy max az egojat legyezné csak ha egy nőtől ilyen levelet kap es ennyi.


8.voltam

2021. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#6 vagyok, aterzem.

Én is írtam neki levelet, rengeteget. A telefonomba ugyan, jegyzetként. Nem akartam már ót zaklatni, ezért magamnak kiírtam a dolgokat.

Végül ő zaklatott engem, de már hiába volt akkor, mert egy 3.fél miatt vágtam ki, szóval végül beteljesítettem én a megérzésem.. De ahol nem vagyok elég, én onnan elmegyek, még ha fáj is.

2021. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!