Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Puzsér Róbert szerint a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puzsér Róbert szerint a mai világban a 40-es férfiak válogathatnak a 20-as nők között. Miért van ez így?

Figyelt kérdés

És az a baj, hogy teljesen igaza van, én az egyetemista éveim végén azt láttam, hogy a velem egykorú szintén végzetteknek 20%-ának van csupán barátnője vagy bármilyen sikere a nőknél, a többi 80% gyakorlatilag eunuch, akármit is hazudnának ha kérdeznék őket erről. Pedig jó mérnöki szakon végeztünk, nem olyan "munkanélküli büfé diplomás" avagy "egy szakmunkás is többet keres mint diplomával" szakon.

Most a 30-as éveim legelején úgy látom, hogy még mindig nem vagyunk versenyképesek a 40-es férfiakkal szemben a 20-as nőkért.

Miért van ez? Oké tudom, hogy vannak férfiak akik 40-es éveikben a legvonzóbbak, mint Harrison Ford, Robert De Niro, Al Pacino, George Clooney és a többiek. De ha kiírnál erről egy kérdést, akkor szarrá fikáznák a nők a 40-es magyar pasik külsejét, hogy fúj ezek már pocakosodnak, kopaszodnak és a többi.

Miért van mégis nekik a legnagyobb sikerük?



2021. jún. 16. 20:15
A kérdező szavazást indított:
Azért mert a mai világban a 20-as nőknek is már csak a pénz és a vagyon számít, semmi más
Azért mert a mai világban csak a 40-es korára érik be egy férfi feje lágya, addig még egy taknyos kisgyerek a diszkóban vagy a fesztiválon
Azért mert más a férfiak biológiája, hiába minden, egyszerűen a 40-es férfiak a legvonzóbbak külsőre is, a nők hazudnak erről, de így van.
41 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Köszönjük az újabb sületlenséget :D

Az 1. opció azt feltételezi, hogy minden 40-es pasi egyben gazdag pasi is. Rakd rendbe a dolgokat a fejedben :D


Amúgy igen, elég nehezen érnek be a férfiak, nem mindegyiket tudom komolyan venni, sokszor még 40 évesen is gyerekként viselkednek.


De ne magadból indulj ki, vannak vonzó férfiak a 30-as korosztályban is.

2021. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kozepsot nyomtam. De valojaban nem arra gondoltam h erett lesz hisz akkor nem 20asokat hajkuraszna szexkapcsolatbol szexkapcsiba vergodve, hanem 40 eves korra tudjak jol manipulalni a lanyokat. Az elozo kapcsolataikban annyira sokat hallottak mar hogy mire panaszkodik a no hogy tudjak milyen kepet kell vagni es mit kell eltitkolni.
2021. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezekkel hogy nem tudsz statisztikát készíteni, ez nem ilyen.

Csak azert mert te tapasztalod ezt monsjuk 30-50-70 embernél, még mindig nem lesz reprezentatív.

Igen, vannak OLYAN 40-esek akik után 15 és 60 év között minden nő megfordul, de mennyi?


Én 21 vagyok, ha úgy adódna alkalmi dologban benne lennék egy OLYAN 40essel, de kapcsolatra, erthető okokból nem.

Na most mi lesz?:D

2021. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1-es


Az elso nem feltetelezi azt.


A helyzet az, hogy aki a 20-as eveiben osszejon 40-es pasival, az max alkalmira vagy onbizalomboostolasert (hogy o mar milyen erett) vagy valoban penzert.


Csoro, cipo nelkuli 40-esekre nem buknak a csajok.

2021. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha Puzsér azt mondja, akkor úgy is van? Én meg személy szerint nem is ismerek olyan párt, ahol a férfi ennyivel idősebb lenne, és az összes normális huszon- és harmincéves férfi ismerősöm hasonló korú nővel van kapcsolatban.

Amikor ráfixálódsz egy ilyen tévképzetre, szelektíven fogod észlelni a valóságot.

2021. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Egyetemista vagyok én is, mérnöki szakon. Nálunk simán van párja a legtöbb fiúnak, aki akar is komolyat. Pedig nem extrém kinézetűek. Viszont vannak jópáran, akiket látszólag hidegen hagy ez a téma. Vagy azért, mert másra koncentrál, vagy azért, mert inkább csak kalandozna.
2021. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit Puzsér mond, az nem biztos, hogy úgy van. Nyilván egy gazdag, jól menő vállalkozó fog találni pénzéhes fiatal nőt, de jellemzően a saját korosztályunkat keressük.

Az ismerősi körömben senkinek nincs idősebb pasija, és fiúk nagyobb részének is van párja.

AZ egyik uncsi tesómnak (lány), pl 2 évvel fiatalabb a barátja (23/21),

2021. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én nem saját magamból indulok ki, hanem abból a kb. 200 ember életéből akit ismerek, velem egykorú és férfi. Továbbá azt is figyelem, hogy a nő ismerőseimnek és a nekem célcsoport női réteg milyen férfiakkal jár.

Ez alapján igazat kell adnom Puzsérnak. Természetesen nem szent írás amit mond, csak ebben pont ezt tapasztalom.

2021. jún. 16. 21:27
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert Puzsérnak kb.annyi tapasztalata van a nők terén, mint neked. Semmi.
2021. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg videót linkelnél, hol mondta, kérdező?
2021. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!