Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek 50-60-70 fölötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek 50-60-70 fölötti nénik, akik szívesen ismerkednének fiatal srácokkal, vagy csak gonoszságból bántják vele a magányos férfiakat?

Figyelt kérdés
Szeretetre, gyengédségre, emberi kapcsolatokra vágyom. Igen, szexre is, ezért remélem a pokol tüzén fogok elégni. De sokan vannak még hozzám hasonlók. Hol lehetne idősebb nőkkel ismerkedni? Mert a társkeresőt is világ életemben 0-99 éves korig állítottam be, amennyit megengedett az oldal. Soha senkit nem rekesztettem ki. Soha senkit. Engem mégis mindig mindenki...

2021. jún. 17. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy léteznek. Járj sokat termálfürdőbe és ismerkedj.
2021. jún. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
hány éves vagy?
2021. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: 30, de fiatalabb koromban sem találtam a korosztályomban és most sem.
2021. jún. 17. 08:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

50-60-70 fölötti nénik? Nyilván valóan nem vonzódsz ehhez a korosztályhoz, csak kényszerpálya lenne. Azt hiszed nem vennék észre?

Ha a társkeresőn nem kezdeményezel, akkor nem lesz találat, mint a való életben sem. 50-70 között a nők minimális %-a tud komolyan venni 30-as pasit, még akkor is, ha csak szexről van szó; nemhogy párkapcsolatra lenne reális esély.

2021. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Abba belegondoltál már, hogy mit tudna neked, egy 30 éves férfinak adni egy ennyivel idősebb nő? Még az 50-essel úgy ahogy működhet a szex, de ezen kívül? Vagy kifogsz egy olyat, aki egyébként sokkal tapasztaltabb nálad párkapcsolat szempontjából és folyamatosan irányítani akarna (mert nem akarja azokat a hibákat elkövetni, amiket már elkövetett 20 éve, neked viszont még fogalmad sincs róluk), vagy kifogsz egy hozzád hasonlóan egész életében sikertelen 50 körüli nőt, aki talán még örül is a fiatal pasinak, aztán 1-2 hét vagy hónap után neked megjön kicsit az önbizalmad és dobod is az utcára, mert akkor már elérhetővé vállnak számodra a 30-as nők is.
2021. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!