Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki csinos fiatal nőket látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csinos fiatal nőket látok reggel munkába menni biciklin vagy tömegközlekedésen, ők főleg olyan férfiakkal ismerkednek, akiknek autója van?

Figyelt kérdés

Vagy ismerkedéskor nem számít nekik, ha a másik is hasonló módon közlekedik, mint ők?


Olyan válaszoljon, aki vagy maga is a kérdésben szereplő típusú ember, vagy pedig tud is valamit az ilyen nőkről és az ő preferenciáikról. (Random hülyeséget pls ne)


2019. okt. 31. 09:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

mi az összefüggés ebben ?

kb semmi...


nálunk az jár bringával aki aránylag közel lakik

mivel a belvárosban van az iroda így kocsival max a felsővezetők járnak

mindenki más BKV-val...

lévén nem éri meg a napi 5 rongy a parkolásra, és amúgy is szinte parkolóhely sincs.


az h ismerkedésnél számít e azt nem tudod

de szerintem semmi összefüggés nincs a kettő között.

az egyik az h hogyan lehet gyorsan olcsón bejutni a munkahelyre a másik meg magánélet

2019. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
?:D nem is értem az összefüggést. Budapesten élek, rengeteg csinos nővel volt rengetegféle kapcsolatom, és nincs is autóm, 10 éve nem vezettem. Éltem már elég sok helyen, egyedül amerikában és kanadában volt ténylegesen nehéz megoldani a közlekedést. A tömegközlekedés és a bringa tök oké általában.
2019. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Én vidéki kisvárosban élek,ahol szinte elengedhetetlen egy autó, bár annak ellenére hogy van sokat kerékpározunk, gyaloglunk.

Havi 2-3× járok Budapestre (jól sejtem,hogy onnan vagy) és nevetségesnek találom,hogy ilyen szuper tömegközlekedés mellett valaki autóval induljon al A-ból B-be. Csinos,30-as nő vagyok,akinek a fővárosban nem lenne feltétel egy autó.

Mivel itthon alap,ezért vettem is magamnak, úgyhogy nem elvárás.

2019. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van kocsim, es bkv-val is sokat jarok. Oszt akko mivan? Sot motorom is van. Szoval megyek es megkerdezem a csajomat, ezert ismerkedett e velem...
2019. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdeztem..azt mondta mi masert, mas jo dolog ugy sincsen bennem.
2019. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%

Én így járok dolgozni. Nincs párom de ha keresnék akkor egy férfinál alap hogy legyen autója és saját lakása.


26/N

2019. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs,amikor 1000m re dolgoztam,bicikliztem most 20kmre már autóval jarok de ez a parkeresesben semmiben nem befolyásolt soha.
2019. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan férfival ismerkedem aki tetszik, függetlenül attól, hogy mije van.

Ha komoly kapcsolat lesz belőle és igényeljük akkor majd együtt veszünk autót is.

Egyenlőre semmi bajom a tömegközlekedéssel, vezető pozícióban dolgozom,adok is magamra és nem zavar, ha busszal, vagy biciklivel járok:)

2019. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Bringával járok dolgozni, mert szeretek mozogni, és mert így gyorsabban is beérek. A tömegközlekedést nem szeretem, autóm nincs, és nem is akarok. (Környezetvédelmi okok miatt, illetve meg mert iszonyú költséges a fenntartása, azt a pénzt hasznosabb dolgokra is el tudom költeni)

Férjem is bringás, de amikor megismerkedtünk, mindketten tömegközlekedtünk még. Amúgy ez egyáltalán nem volt szempont a megismerkedésünknél.

2019. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem értem az összefüggést, de szerintem nincs is.


Van jogsim és autóm (örököltem), de tömegközlekedéssel járok a városban, mert jobban megéri és környezetkímélőbb, mint plusz egy kocsi az utakon. Biciklizni pedig hobbiszerűen szoktam.


Amúgy amíg el tud jutni A-ból B-be, addig abszolút nem érdekel, hogy hogyan teszi ezt meg.


Azt pedig remélem tudod, hogy nem minden nő vélekedik ugyanúgy mindenről, csak mert van bennük egy közös pont.


21/L

2019. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!