Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dupla örömhír a hölgyeknek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dupla örömhír a hölgyeknek! Mindkét helyen fölényesen hiány van belőlük. Ezt hogy lehet kimagyarázni?

Figyelt kérdés

Móricz Zsigmond körtér - reggel 7-8:20 (kb. 80 perc)

789 férfi 388 nő

Kőbánya-Kispest - 9:40-10:15 (kb. 35 perc)

303 férfi 98 nő


Örömhír a nőknek, hogy Budapesten egész végig mindenhol óriási hiány van belőlük. Fel tudják fogni ezt? Én azt javaslom nekik, hogy hiába írogatnak Tinderen a külföldi pasik és csábítanak a jólétbe, ne menjetek. Mert ott nincs ekkora férfitöbblet és ott csak egy nő leszel a sok közül akit bármikor lecserélhetnek. Itthon sosem fog lecserélni egy férfi, mert a nők itt igazi ritkaság számban vannak szinte.

El tudjátok ezt hinni? Megfogadjátok a tanácsom?



2021. jún. 17. 13:33
A kérdező szavazást indított:
Megbecsülöm, hogy egy olyan országban élhetek, ahol igazi ritkaság és érték vagyok
Elmegyek inkább Nyugatra a jólétbe, 1 nőcinek a sok közül
Én nem látom itthon ezt a férfitöbbletet és nők megbecsültségét, és a statisztikáidnak sem hiszek
43 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%

Ezek a számok honnan vannak?

Kérlek mond, hogy nem te számoltad!! 😱

2021. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%
Most már csak azért is külföldi pasit akarok 🤣
2021. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%
Több fizikai munkát végző férfi van, azt meg nem lehet home office-ból csinálni.
2021. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%
Ja és ha pl. van 2 szülő kicsi gyerekkel, ált. a nő otthon van a kölökkel, a pasi meg nem.
2021. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes. Reggel elvittem oviba a gyereket, elmentem bevásárolni, utána nőgyógyászhoz, védőnőhöz, és most jövök a fodrásztól. Egész nap alig láttam férfiakat.

Remélem, hogy legalább délután a kismama tornán vagy a szülői értekezleten férfitöbblet lesz.

2021. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
Ez melyik Móricz Zsigmond körtér? Csak mert a pestin egy villamosról több ember száll le, és többen mennek át a zebrán 15 perc alatt.
2021. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%
Az elmebaj ilyen szintje már nem tréfa... És ezek köztünk járnak. Esküszöm félelmetes.
2021. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%
Régen egész jól szórakoztam a férfitöbletes kérdéseken de mostmár kezd unalmas lenni.
2021. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%

Az emberek félelmetesen viccesek tudnak lenni amikor önigazolásról van szó.

Figyelj csak, állapodjunk meg abban h igazad van, több a férfi a te világodban, aztán menjél csinálj vmi normálisat mostmár tényleg.

2021. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy aki szerint mindenhol csak férfiak vannak, menjen el egy élményfestés programra. Oktató mondta, hogy férfi szökőévente tolja be a képét, az is azért, mert a barátnője elcitálta, mert a pasik többsége úgy van vele, "fujj, ez csajos program", "uncsi a festés".
2021. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!