Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen a nők miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a nők miért nem húznak jobbra? Mi bajuk van velem?

Figyelt kérdés

Van pár képem és szerintem (már bocs hogy van önbizalmam) elég jól nézek ki. Jóképű vagyok, nem vagyok dagadt. Átlagos arcképeim és teljes testet (ruhás) fotóim vannak kint. Szöveget nem írtam, mert minek?

A nők nagyon nagy részét elhúztam jobbra az utóbbi napokban. Csak akkor húztam balra, ha tényleg bűnronda, vagy nagyon rib*ncos a képei alapján. Inkább megyek rá a normalitásra, egy beszélgetés többet ér, mint egy csinos kép.

Csak az a gond hogy beszélgetni sincs kivel. 2 nő jelölt vissza, rájuk írtam, de egyiktől sem érkezett válasz. Ez most komoly?

Mi a fenét akarnak a nők a férfiaktól? Az a gond, hogy nem tettem ki márkás ruhás képeket? Vagy testes kép kellett volna, vagy autós, hogy menőnek - gazdagnak tűnjek? Komolyan nem értem őket, hogyan gondolkoznak.

Tehát teljesen átlagos képeim vannak, szabadtéri, meg beltéri - asztalos, egy rendezvényes, nincs a háttérben oszladozó fal, meg nem sötét, viszonylag jó minőségű fotók. És tényleg úgy gondolom, hogy jóképű vagyok.

Így hogy ismerkedjek, ha ők nem akarnak? Semmire nem jó az egész.

Ilyen hatalmas elvárásai vannak az összes nőnek? Mit kellett volna tennem? Írjam oda a havi fizetésemet, meg hogy milyen autóm van, hogy hátha úgy elhúznak? Szándékosan nem osztottam meg ilyen infókat, mert eleve nem kéne olyan nő, aki erre megy rá. De úgy néz ki így meg senkit nem fogok találni.



2021. jún. 18. 16:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Küldj fotót magadról és Megírom neked a véleményem tényleg olyan vagy e amilyennek látod magad
2021. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem is lehetsz annyira jóképű ha nem jelölnek vissza a lányok. Én nem élek Magyarországon, de kb három hete voltam pár napot Budapesten és csupán két alkalommal felnéztem a tinderre és ez a pár nap alatt is lettek lájkjaim úgy, hogy nem tartom magam jóképűnek és még csak sikeres fotóim sincsenek.
2021. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem Budapesten lakok. De akkor is már rengeteg nőt/lányt húztam el, és ennyi az eredmény.
2021. jún. 18. 17:10
 4/31 A kérdező kommentje:
#1 Várom a véleményt, ha nem kamus vagy.
2021. jún. 18. 17:24
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt azt tudom mondani, mint az első válaszoló, hogy küldj fotót, és akkor (remélhetőleg) igazolni tudjuk női szemmel is amit te mondasz magadról, előny, ha pont a tinderes képek, mert rá tudunk világítani esetlegesen a hibára.


Másrészt én pl nem voltam hajlandó jobbra húzni olyat, akinek nem volt értelmes leírása, amíg tindereztem, és mivel vettem a fáradtságot bemutatkozást írni, arra sem válaszoltam, aki egy szia, mizu/ szia, tetszel / szia, van kedved ismerkedni? variációval nyitott, mert egy csomó magas labdát hagytam, ami vezetne is valahova. Lehet, hogy ezen is érdemes elgondolkozni.

2021. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod, szívesen mondok véleményt a képeidről, hátha női szemmel mégsem annyira jó. Az mondjuk már jó pont, hogy nem omlik a vakolat és állításod szerint egész jó minőségű, de lehet valami mégsem teljesen jó vele. Ha meg nem jó a kép, leírásod meg nincs, persze, hogy nem húznak jobbra.

A leírás amúgy nem felesleges, nekem már több barátnőm is mondta, hogy nekik kizáró ok, ha nincs, mert ha annyira nem veszi a fáradságot az illető, hogy írjon 2 sort, akkor inkább hagyják. Szóval egyénfüggő, hogy kinek felesleges és kinek nem, de ártani biztos nem fog, ha van valami.

2021. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

#5 Küldtem.

Szia. Hogy vagy? - al indítok. Mit kéne írjak többet? Ha arra sem hajlandóak válaszolni, írjak nekik egy regényt magamról, vagy mit kéne?

2021. jún. 18. 17:26
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

"Szöveget nem írtam, mert minek?"


Pár sor azért nem ártana! :)

2021. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Elküldtem mind 3-nak. Akkor valakinek vélemény, hogy mi nem jó benne? Teljesen friss fotót raktam ki. Ha nem jó, nem jó. Akkor letörlöm. Még van pár képem emellé persze, de ez a profilkép, vagyis ami először jelenik meg.
2021. jún. 18. 17:28
 10/31 A kérdező kommentje:
A lányok se írnak ki semmit, csak angol idézeteket, "impress me", "coffein addict" és stb. Én miért szorgoskodjak, ha ők is tesznek rá(m)?
2021. jún. 18. 17:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!