Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a ronda, fura kisebbségi nők húznak jobbra vagy szíveznek be Tinderen és Badoon (2 nap alatt 18, de egyik sem jön be, a jobbak rám sem néznek)? Egy jobb sem. Nem, nem vagyok ronda, hasonlítok a színészre csak fiatalabb kivitelben.

Figyelt kérdés

[link]


33 F.


Tényleg csak annak a felső 10-15% nak találták ki ezeket , akik csúcspasik?


2020. okt. 28. 10:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Menjél el egy profi fotóshoz (vagy haverhoz aki jó benne) és készíts jó képeket magadról. Persze előtte irány a kozmetikus (szemölöködet szedje ki) és a fodrász, meg ruhabolt.

A badoo, tinder és a többi online társkeresés első köre mindig a képek alapján dől el, ezért szükséges, hogy ezek profik legyenek.

Amikor már felhívtad magadra a figyelmet, jön az adatlap elolvasása. Itt fontos, hogy ne a megszokott "vicces vagyok, komoly kapcsoaltot akarok", stb. szöveggel gyere, hanem valami egyedi, frappáns dolog álljon ott, ami mutatja a személyiséged.

2020. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
#1 lol ez a kozmetikus, meg szemöldök szedés ez basszus, ne már :DDDDD
2020. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

#1 Tehát a tanács az, hogy állj be a sorba és szimplán mutass egy hamis képet magadról. Lehetőleg olyan legyél a profilodban amilyen nem vagy. :D

Zseniális!

2020. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehet, hogy igénytelen a fotó, amit feltettél? Homályos, rossz háttérrel készült, esetleg valami fura üzenete van az egésznek, vagy nem látszik rendesen az arcod. Nekem a félpucér kép is egy ilyen “red flag”, teljesen mindegy, hogy mennyire esztétikus az illető, de nagyon nem szimpatikus.

És lehet, hogy emiatt van egy nagyon szűk réteg, akiknek bejössz kép alapján, akik mondjuk nem annyira igényesek erre :D. Csak egy tipp, lehet nem így van. Én anno mikor használtam tindert, csomószor beszéltem, meg találkoztam nem klasszikus értelembe vett helyes srácokkal, sőt, olyannal is, aki az én ízlésemnek nem vonzó. pedig állítólag én “jó csaj” vagyok. Egyszerűen azért volt ez, mert valamiért szimpátiát ébresztett bennem a fotója, a tekintete alapján intelligensnek tűnt, fel volt rendesen öltözve, stb. Ezek mind olyan dolgok, amivel kommunikálsz valamit a külvilág felé, ha akarod, ha nem. Pláne egy olyan felületen ahol kb. Csak kép alapján tudnak megítélni. Attól, hogy figyelsz erre és igényesen választod meg a fotót, nem kell hamis képet mutatnod magadról szerintem. Csak inkább a legelőnyösebb oldaladat.

2020. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Mert mégsem vagy annyira jó pasi, hogy a jó nők is jobbra húzzanak.
2020. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Az a kulcs, hogy ténylegesen chatelni, pláne randira menni csak kevés emberrel tud valaki. Szóval csak nagyon keveset elég kiválasztani, és ebben a kevésben már tényleg csak a nagyon tetsző valakik vannak nekik úgy tűnik.
2020. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
mert megteheti, hogy a jobbat szívezi be.
2020. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nekem sem válaszolnak sajnos
2020. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

3. na igen. ad magáról egy hamis képet, netán randizik, beleszeret a csaj abba a képbe és majd jön a 2 hónap utáni "nem erre számítottam, meg tök más vagy". RENGETEG ilyen van.


Magadért szeressen valaki ne egy kialakított képbe. És ezt férfira és nőre is értem.

2020. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
#9 de ha nem elég jó a kép, akkor nem jut el találkozókig. Szóval ennél az is jobb lehet, ha később derül ki, hogy mi van, mert akkor van némi esélye.
2020. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!