Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a legdurvább tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább tapasztalatotok neten keresztül leszervezett randik során?

Figyelt kérdés

Nekem a következők:


Pasi a képen nagyon helyes, kicsit furi volt, hogy az életkora 44 év, a képein meg mintha max 35 lenne, de mondom én is jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, legyen. Eljon a találkozó, kiderul, erősen retusalt fotókat használ. Ettől eltekintve jóképű. Elmegyunk enni, neki ki kell mennie a mosdóba, valamivel elronttota a gyomrát. Mondom jó.. Ülök 10 percet egyedül. Megjon a pasas, ő csak inni kér, nagyon rossz a gyomra. Kezdtem kínosan érezni magam. Megint eltunik 10 percre a WC-ben. Ekkor már nevetnem kellett. Visszajon, bocs, ő most haza megy, szarul van, és tudja mennyire kínos. Azóta sem hallottam felőle :D


Masik:ismerkedési szakasz Tinderen. Pár nap után átmegyunk messengerre. Váltig állítja, neki komoly kapcsolat kell. Este látom, hogy küldött pár képet. Megnyitom. A péniszét mossa a zuhany alatt :DDD Tiltás.



2021. jún. 24. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

180Cm nek mondott pasi a valóságban akkora volt mint én: 167cm. Szó szerint szemtol szemben tehát egy magasak voltunk.


Vagy egy nagyon kínos vakrandi volt , egy volt tanárnőm férje 😀 én felismertem de ő nemtudta ki vagyok, izgi volt hallgatni miket hazudik a végén bekérdeztem és amúgy xy tanárnő most mit csinál otthon egyedül és gyerek ?

Mèg neki állt feljebb... lol

2021. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

képen egy vagány negyvenes pasit látok, élőben egy leharcolt alkesz ötvenes, láncdohányzik, koszos a keze, a ruhája, a fogazata hiányos...

én olyan 6-os vagyok nőben, ő erős 1-es alá... nem nekem volt kínos igazából... utána persze még van mersze írni, hogy akkor nem ő lett a befutó? :D

2021. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2: ilyen nekem is volt. A 2 képen, amit feltett, tok jól nézett ki, eloben meg annyira nem... Koverebb is volt, meg öregebb is, és enyhén kancsal. Folyamatosan fogdosni akarta a hajamat, fel óra beszélgetés után.
2021. jún. 24. 09:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
kérdező még egész jól megusztad, nálam fingott randi közben utána ment ki a wcre majd azzal jött vissza hogy félbe kell szakitani a randit, mert az elöbb sógorostúl jött...
2021. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fúj :D :D :D
2021. jún. 24. 11:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

175-nek hazudta magát, de málam is alacsonyabb volt :D, aztán egész randim fogdosott, hiába szóltam rá milliószor. A randi végén jaj, szelfizzünk, hogy kitehesse face-re, hogy kapcsolatban vagyunk, meg következő héten aludjak nála (öhm, amúgy a szüleivel élt 34 éves létére).


Szóval oké, hagyjuk. Viszont hiába mondtam neki, hogy nem érdekel, még hetekig zaklatott.

2021. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy munkatársam látta hogy fent vagyok badoon (nem írt semmit ezzel kapcsolatban, csak ránézett a profilomra). Felbátorodott, majd messengeren küldött f4sz képeket.

Ez a majom régebben anyámra is nyomult volna (megmutattam anyámnak hogy mi történt, akkor mondta) . Másnap a portán oda szóltam neki mádok előtt, hogy legközelebb ne küldjön már képet a mikrof4száról, épp vacsoráztam volna. Bevörösödött és hazament.


Találkoztam egy pasival, netes haver.. nem gondoltam randinak a dolgot, mert csak arrafele volt dolgom, és út közben találkoztunk. Azt mondta elkísérne, addig kérlelt hogy belementem. Nem öltöztem ki, amit később megszólt.

Meleg nyári nap volt, de se inni se egy fagyizni nem akart. Gondolom sajnálta rá a pénzt..én azért vettem magamnak innivalót, és út közbe egy fagyit is. Ezt is bunkóságnak találta 🤔

Amúgy fura volt, nagyon sztárolta magát, még énekelt is japánul. Elég hamisan.

2021. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen.


Sajnos ezek miatt van az, hogy nagyon sokan teljesen elhatárolják magukat a netes ismerkedéstől.

Ha véletlenül akad egy-két normális emberke, azok szívják meg, mert mindenki általánosít, és így nekik is kevés az esélyük.

2021. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok. Meccseltem egy 29 éves sráccal. Kicsit még így is idősnek éreztem, de egye fene, azért találkoztunk. Mikor megláttam, kicsit fura volt, mert nem pont úgy nézett ki, mint a képeken. Aztán kiderült, hogy amúgy nem 29, hanem 39 éves, és 10 évvel fiatalabb a képeken, amik kint voltak róla. :))
2021. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnos az már szinte teljesen természetes, hogy a társketeső oldalakon, szinte mindenkinek 8-10 évvel fiatalabb képe van fönn.

Vagy ha nem, akkor még az is elő szokott fordulni, hogy nagyon jó szögből, nagyon jó fényhatásokkal van csinálva a kép, és így sajnos élőben egész másképp fog kinézni az illető.


Nagyon kevés az a netes hirdető, aki semmivel nem variál.

Rengetegen "kacsintanak" a test súllyal, az életkorral, a családi állapottal, iskolai végzettséggel.

De volt már olyan is, hogy mozgás sérültel találkoztam, amit eltitkolt.

Jó nem volt vészes, kicsit biccentett, de akkor is.

Az ilyet illik megmondani.

2021. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!