Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha két lánnyal (egymás barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két lánnyal (egymás barátnői) gyakran találkozom (néha direkt keresnek is), de annak tetszem, aki nekem nem, az pedig nekem tetszik aki ilyen érzést felém kevésbé mutat, azzal a szituációval lehet kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Már mintha a "nekem jobban tetsző" lány is flörtölne kicsit, de elég egyértelműen (bár nem kimondva) utalt rá, hogy tetszem a másiknak. Szerintem kicsit neki is, de erre ilyen erős jelet nem adott önmagáról. Ilyenkor nagyon kellemetlen volna mozdulni rá, pláne, hogy ő nem küld "erős" jeleket. Az utóbbi időben egy kicsit "tette magát" ő is azért. De nagy barátnők és egyikük nem annyira tetszik, másikuk viszont eléggé.

2021. jún. 26. 16:40
A kérdező szavazást indított:
Hagyni kell őket, ahogy eddig, úgy ezután se érdemes lépni egyik irányba se
Aki kevésbé tetszik, csak felé lehet kezdeményezni, reagálni
Aki tetszik, felé is lehet kezdeményezni, bár így nyilván megszűnhet a kapcsolat mindkét irányba
Nem tudom
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem túlgondolod. Találkozz mindkettővel, ahogy eddig.
2021. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első, hát, igen, csak kicsit már kellemetlen. Ha külön-külön, egyedül volnának, az egyiket csak finoman távol tartanám (ilyen előfordul néha), a másikkal meg lehetnék bátrabb. De így? Persze, kivárok, talán ők is élvezik ezt a flörtös-haveros helyzetet. Második, hát... egyszerre vagy valamelyiket előnyben részesítve? :D

Persze, a visszafogottabb lehet, hogy nem is akarná, de azért operál néha finomabb, általánosabb altesti poénokkal, ez adhat némi reményt. De így...

2021. jún. 26. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Hagyd mindkettőt! És keress egy magadhoz való átlagos duci maci nőt.
2021. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Lehet, hogy az lesz, de azért nyitva hagyom a kérdést. Egyébként elég izmos vagyok, de attól még lehet, hogy egy duci illik hozzám.
2021. jún. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!