Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik ingyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik ingyen lakhatással, étkezéssel, esetleg egyéb szükségletek biztosításával és autóhasználattal igyekeznek nőt találni, aki szinte ismeretlenül hozzájuk költözne, anyagilag mit és mennyit tudnak belefektetni a "kapcsolatba"?

Figyelt kérdés

Olvastam itt több posztot, ahol ilyen feltételekkel kerestek partnert, abban bízva, hogy az "aranyásók" majd jelentkeznek. Nekem sokkal inkább úgy tűnik, hogy egy ilyen aránylat végtelenül visszataszító egy normális helyzetben lévő, épelméjű nőnek, aki egyenrangú kapcsolatot szeretne, de egy aranyásónak még annyira sem lehet vonzó, ha már a kiírás is azt tartalmazza, hogy az igényeknek is legyenek határai. Szerintem kosztért és kvártélyért csak a legelkeseredettebbek, súlyos egzisztenciális válságban lévők mennének ebbe bele.


Nagyon kíváncsi lennék, hogy akik így próbálják beárazni a nőket, valójában mit tudnak nyújtani, milyen anyagi helyzetben vannak és milyen anyagi és élethelyzetben lévő nők körében remélnek sikert elérni.


2021. jún. 26. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még itt sem fog erre senki őszintén válaszolni. Tudom, itt mindenki marha sikeres/miliókat keres.

A való életben ilyet idős férfi-fiatalabb cigány nő felállásban láttam, és jellemző, hogy a végén az idős férfi szívja meg, mert lassan megjelennek a családtagok is.

2021. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Vannak szerényebb aranyásók is. Pl amikor én fiatal voltam, ez a 90-es évekre tehető, nagyon sok lány járt fel vidékről pestre dolgozni. Ha volt egy stabil albérleted, ahová a lány esetleg odaköltözhet, nyert ügyed volt, 1 héten belül csajod lett. Jellemzően gyárakban lehetett ilyen lányokat találni, jóval több volt a képzetlen ember, akik ilyen betanított munkákat végeztek. Abban az időben én is ilyen gyárban dolgoztam és mivel nekem saját lakásom volt már akkor is, nagymenő voltam. Nagyon sok nőt megfektettem és leszopattam, akik abban reményben rakták szét a lábukat és tátották nagyra a szájukat, hogy most talán megfogják a balekot akihez odaköltözhetnek.
2021. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos azt látom, hogy sokan csak trollkodni járnak ide, mások meg abban lelik örömüket, hogy mindenkit lepontoznak, így nem sokan motiváltak az őszinte válaszra. Én mindenesetre mindenkinek köszönöm, aki válaszol.
2021. jún. 26. 18:05
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
2-es már megint hőgutát kaptál szegénykém. :(
2021. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez a tipikus urban legend amit a kettes tol, szűz ismerősöm is ilyennek dicsekedett érdekes módon mindig egyedül lakott...
2021. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom megítélni a 2-es válaszoló válaszának igazságtartalmát. Habár én is a kilencvenes években voltam fiatal, nem ilyen körökben mozogtam, és volt saját lakásom, ahogyan a férfiak döntő többségének is, akikkel randiztam vagy kapcsolatban éltem.
2021. jún. 26. 18:22
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös, persze hogy egyedül lakott, de buta vagy te wazz. soha nem költözhetett oda, csak azt hitte. nem kaptam hőgutát, megy a klíma. nem akarok meggyőzni senkit sem, aki nem hiszi járjon utána. csak viszonyításként: dolgoztam olyan üzemben, ahol kb 200 18-25 éves lány dolgozott 3 műszakban, az egész gyárban 9-10ezer ember. a főnökök az irodában ajánlgatták őket egymásnak és persze dugták is, akit lehetett. és nem egy ilyen üzem volt akkoriban, ilyen már nincs, meg az a lazaság sem. amúgy én pesti lánnyal költöztem össze végül.

különben is, minek hazudjak?

2021. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2/7-es, én hasznosnak ítéltem a válaszodat. Attól, hogy az én mikrokörnyezetemben ez nem volt jelen, még bőven lehetett létező jelenség. Tisztában vagyok azzal, hogy sok szempontból burokban éltem és élek a mai napig, éppen ezért tettem fel a kérdést.
2021. jún. 26. 18:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Nőktől is bátran megkérdezheted, mindkét nem képviselői közül akadnak olyankor, akik visszaélnek a privilegizált helyzetükkel.
2021. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Engem igazából az érdekel, hogy azok, akik konkrétan anyagi ellenszolgáltatásokért keresnek nőt, mennyit szánnak rá.


Arra rengeteg példát látok a személyes ismeretségi körömben, hogy negyvenes, ötvenes nők majdnemhogy ugyanezt biztosítják férfiaknak, mert örölnek, hogy az ő korukban, gyerekkel még egyáltalán találnak valakit. De náluk ez mindig kompromisszum, soha nem pénzért keresnek férfit, egyszerűen csak sokszor csak sokkal alacsonyabb jövedelműek közül válogathatnak, ha nem akarnak egyedül maradni.


De természetesen ha olvassa olyan hölgy, vagy férfi, aki hajlana az ilyen jellegű kapcsolatra, az ő elvárásait is szívesen olvasnám.

2021. jún. 26. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!