Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Extra kövér férfi társaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra kövér férfi társaim nektek is ilyen nehezen jön össze legalább egy éjszaka fiatal vékony csinos nővel teljesen ingyen?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 06:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy?
2021. jún. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Ismered a mondást: suba a subához, guba a gubához?
2021. jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

125kg 180cm kopasz 30f


Nekem meglepően könnyen megy. 25éves koromban volt az első nő az eletemben, utána valahogy beindult a dolog. Nem mondanám magam jóképünek, sőtt kifejezetten rusnyának érzem magam. Mégis egészen sok nő került képbe azóta.

Nem csak a külső számít. A legfontosabb a magabiztosság,ha ez megvan akkor bárkivel összegabalyodhatsz. Legyél magabiztos és vicces, hallgasd meg a nőket és figyelj oda. Azzal bárkit megveszel. Én csak 30vagyok,de volt 45éves nő aki bújt hozzám mint valami macska és nem csináltam semmit, csupan odafigyeltem rá..

2021. jún. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem is max full részeg csinos vékony nővel jött összes eddig...
2021. jún. 18. 07:26
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha felemelnéd a nagy segged, és elkezdenél edzeni, és egészségesen élni, mint minden igényes ember? Utána ácsingózhatsz a szép fiatal lányok után.
2021. jún. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5. Ah csúnyább ha bőr megereszkedik.. plasztikai műtétre meg sosem mennék...
2021. jún. 18. 07:39
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

rendes kapcsolatot szerettem volna, de az se jött össze D:


csak ki kéne próbálni ezt a lefogyás dolgot

2021. jún. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan és lassan kell fogyni! Ja ronyalni könnyebb.

N

2021. jún. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem is akarsz változtatni ezen, akkor milyen alapon várod el egy csinos vékony nőtől, hogy hozzád bújjon? 59 kiló vagyok, volt már kövérebb pasim, de egyáltalán nem tartom őket vonzónak.

A rosszlányokon biztosan találsz valakit.

2021. jún. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Picit offtopic: Nem tudom mennyire vagy extra kövér, de az én legjobb fiú barátom 145-150 kiló volt 23 éves koráig. 4 év alatt kíméletes diétával és heti 3 otthoni youtube edzéssel 87-90 kilóra fogyott.

És egyáltalán nincs csúnya megereszkedett bőre. Nem olyan kipattintott mint egy sportoló, de vannak tónusos has, hát, kar és lábizmai.


A fogyási időszakának felénél, amikor már mert futni nyilvános helyen, találkozott egy csajjal futás közben és összejöttek, tavaly házasodtak össze.


Szóval semmi sem lehetetlen, csak idő és óriási időbefeketetés, de ha okosan csinálod akkor még anyagilag sem nyom agyon egy fogyás.

2021. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!