Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egyszerű bolti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egyszerű bolti eladó lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Miből gondoljátok, hogy náluk sikeres lehet egy egyszerű ember, aki nem mérnök, diplomata vagy "okosabb mint Zuckerberg"

#evező #melós #okosabb mint Zuckerberg #nalfabéta #kőkemény valóság
2021. jún. 27. 11:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Például a boltban 🤷‍♂️
2021. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Bemész a boltba, és kedves, udvarias vagy. Ha sokszor jársz oda, akkor beszédbe lehet elegyedni.

Az, hogy sikeres leszel -e azt nem lehet előre megmondani, 2 emberen múlik.

2021. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Bemész a boltba és leegyszerűzöd. Garantált a siker. Főleg ha analfabéta is vagy (a kulcsszóból következtetve 😏).

Neked mi a foglalkozásod?

2021. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem árt tudnod, hogy a csinosabb bolti eladólányok (a pincérnőkhöz és más, kiszolgáló foglalkozásúakhoz hasonlóan) rendszeresen kapnak ajánlatokat férfiaktól, egyszerűen azért, mert szem előtt vannak. Szóval készülj fel arra, hogy nem fog a karjaidba omlani csupán attól, hogy megszólítod.

A helyedben egyébként apró lépésekben haladnék: szemkontaktus, mosoly é.í.t. Ha eljutsz odáig, hogy megszólítsd, lehetőleg ne az üzletben tedd, amikor épp dolgozik, hanem miután végzett, a buszmegállóban lépj oda hozzá. Ha pedig észreveszed, hogy nem független, akkor akció lefújva.

2021. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az sosem nyerő taktika az ismerkedésnél, ha kifejezetten azért akarsz valakivel ismerkedni, mert alávalónak tartod, emiatt pedig úgy gondolod, neki kötelessége ismerkednie veled. Jobban jársz, ha olyannal próbálsz ismerkedni, aki valóban tetszik.
2021. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Neked mi a foglalkozásod?"


2161-es számú "rabszolga melós".

2021. jún. 27. 12:22
 7/18 A kérdező kommentje:

"Az sosem nyerő taktika az ismerkedésnél, ha kifejezetten azért akarsz valakivel ismerkedni, mert alávalónak tartod, emiatt pedig úgy gondolod, neki kötelessége ismerkednie veled. Jobban jársz, ha olyannal próbálsz ismerkedni, aki valóban tetszik."


Más kérdéseknél írta a szebbik nem, hogy mindenki a saját társadalmi osztályából válogasson. Én ezért kérdezem, de ezek szerint ez sem olyan egyszerű. Ha még ennél is lejjebb kéne adnom, akkor csak aluljárókban ismerkedhetnék.

2021. jún. 27. 12:24
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Mindenesetre ne a csinos, Zara, Intimissimi stb vagy afeletti kategóriás plazás boltos lányokat környékezd meg, ők nem a te társadalmi szinted, őket a Telekomos/Telenoros boltos inges-nyakkendős fiúkák viszik el (minimum) ☺
2021. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Na figyelj, én egyszer így szedtem fel egy nagyon csinos, kedves bolti eladót!

Mikor beléptem 2 magas, arrogáns csávó szédítette. Én megvettem ami kellet, és plussz egy márkás csokit, amit tapintatosan a pulton hagytam és kedvesen, de határozottan csak annyit mondtam, h ez a tiéd. A két csávó el is halkult, a csaj meg utánam szolt, h megköszönje. Legközelebb mikor mentem azt mondta, h azt hitte már nem is megyek többet. 6 hónapot voltunk együtt, a távolság miatt szakítottunk.

2021. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

7 Ez a baj, hogy nem érted ezt az egész problémakört, meg ezek szerint mások sem. Attól nem kell tartanod, hogy olyannál próbálkozol be, aki nem olyan társadalmi szinten van, mint te. Mivel hogy az alacsony társadalmi rangú emberek nem kerülnek olyan emberek közelébe, akikkel nincsenek egy szinten. Egyszerűbben megfogalmazva általában mindenki csak olyan emberek közt mozog, akik vele egy szinten vannak társadalmi osztályok szempontjából. A melósok soha nem fognak érintkezni a felső tízezerrel. és fordítva. A középosztálybeliek szintén a saját szintjükön mozognak.

Tehát te is csak a magadfajták közt tudsz ismerkedni, mivel más emberekkel nem igazán kerülsz kontaktba.

Azt észreveszi rajtad mindenki, ha csak azért akarsz vele ismerkedni, mert te azzal lejjebb adod és kompromisszumot kötsz. Nem hiszem el. hogy a saját köreiden belül egy nő sincs aki tényleg tetszik, és nem azt érzed mikor beszélsz vele, hogy vele lejjebb adod...

2021. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!