Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit reagálnálnátok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnálnátok arra, hogyha akivel ismerkedtek (legyen az fèrfi vagy nő, mindenkihez szól a kèrdès) kifejeznè, hogy nem vagytok egy főnyeremény? Èrdemesnek tartanátok folytatni az ismerkedèst vele?

Figyelt kérdés
Nem èrtem, hogy aki ilyet mond a másiknak, az egyáltalán mit vár, mit akar... Ha válaszoltok írjatok nemet ès kort is lègyszíves.

#nők #csalódás #Főnyeremèny
2021. jún. 29. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Èrdemesnek tartanátok folytatni az ismerkedèst vele?"


Nem.

2021. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynam a csaba. En az ellenkezojet sem akarom. Nem kell dicserni. De a szandekos sertegetes az durva.
2021. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem ismerkednék tovább vele.

Szerintem azért mondja, mert kisebbségi komplexusa van és le akar húzni téged is, vagy azt hiszi, hogy majd te azt hiszed, hogy olyan sz.ar vagy, hogy örülnöd kell, ha ő kegyeskedig megdugni. Általában inkább ez az utóbbi az oka.

Szó nélkül kell otthagyni az ilyeneket a csába.

2021. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

3 lehetőség van:

A, Vagy egy ilyen szókimondó az egyén, akit nem érdekel az érzelem, a sajátja sem, és a másiké sem;

B, Vagy fordított pszichológiát alkalmaz, és azért mondja, hogy minél jobb legyen a másik;

C, Vagy szereti kihúzni a gyufát a másiknál.

2021. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor elég annyit reagálni, hogy "igazad van, valóban tökéletlen vagyok, hiszen veled is képes voltam szóba állni".
2021. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem folytatnám az ismerkedést, nem szeretnék "nincs, jobb ezért jó lesz ez is" kapcsolatot senkivel...Örülnék, hogy nem csesztem el több időt, mielőtt ez kiderült, vagy nem mondta pont az ellenkezőjét folyamatosan.

Az, hogy mit vár, mit akar...valószínűleg nem azért mondja, mert hű de őszinte, főleg ha így mondja. Egyszerűen le akar húzni, mert nem elégedett magával/valamilyen problémája van és mások kárán akarja jobban érezni magát. Vagy úgy gondolja, hogy ő zseniális és frusztrált, hogy miért nem nyomul rá mindenki és miért nem az ő ideáljának teljesen megfelelő, őt istenítő nővel van épp randin. Vagy egy harmadik, bármi. Felesleges ezen agyalni, engedd el, nem veled van a baj.

2021. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Ha vki tényleg ostoba mint a föld, azzal közölni h ostoba, nem értem mi ezzel a baj.

Lehet rajta besértődni meg hisztikézni nyugodtan, attól még ugyanolyan marad.

2021. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagolós az ilyen! Senki sem tőkéletes, de leszólni azért nem kell a másikat! Én akkor ejtettemegy csajt, amikor lecsórózta az exét, aki azért nem keresett olyan rosszul.
2021. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megvárnám mit lép, mondjuk szeretne-e velem tovább ismerkedni? Ha igen, akkor megkérdezném, hogy miért? Neki ebben mi a jó és miért éri meg?


Azzal semmi bajom, hogy nem passzolunk és ezt közli. Az viszont zavarna, ha ezek után ő folytatná az ismerkedést velem, mintha mi sem történt volna.


32N

2021. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem folytatnám az ismerkedést. De nem is gondolom, hogy ő szeretné folytatni ha ez a véleménye.

Az meg, hogy mit szólnék, a közlési stílustól függ. Mert meg lehet azt mondani normálisan, egyáltalán nem bántón, de a másikat szétalázva is.

2021. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!