Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden olyan férfi aki 20-35 éves kora között lakással rendelkezik Budapesten az főnyeremény egy fiatal nőnek?

Figyelt kérdés

Egyre inkább ezt tapasztalom. Főleg hogy aki vidékről érkezik Pestre tanulni, az inkább kiválaszt egy ilyen férfit. Gondolom a lakbér miatt, amit meg tudnak spórolni ezen... később pedig könnyebb innen felkapaszkodni. Sok vidéki lány van akik tehetős budapesti férfiak pénzéből alapozzák meg a szerencséjüket, mellette le-lediplomázgatnak aztán ennyi.


45/F


2019. dec. 15. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Neked nincs Budapesten lakásod, igaz? És ez fáj neked, mivel nem tudsz egy huszonéves egyetemista lánykát befogadni és a lakhatásért cserébe dugni. Szomi. :'(


45 évesen nem az egyetemistákon kéne gondolkodnod, ökör.

2019. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Azt hittem, hogy egy 45 éves már nem ezen a szinten van, hanem okosabb és családja van.

De tévedtem. Emberi dolog. Kérlek, csak ne szaporodj.

2019. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

A mostani párom felé bevallom motiváció volt, hogy saját lakása van.

De úgy gondolom, hogy ez attól független hogy hol van helyileg mindig előny.


Ez pont olyan, mint egy önálló keresettel és főzési tapasztalattal rendelkező életvidám lányként könnyebb dolga van

2019. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1


Miért ne dughatnám a lakhatásért cserébe?


#2


Te se.

2019. dec. 15. 17:51
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Bocsika, de én nem 45 éves vagyok, hanem 29 nő vagyok, és sokkal okosabb, mint te. Nem ilyen b..romságokon jár pl. az eszem.
2019. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nem kell ehhez sok ész, hogy kitaláld miért főnyeremény számokra...


inkább azon dolgozz, hogy neked is legyen lakásod.

2019. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Akinek nincs Budapesten lakása, az most lúzer. 10 éve még kevesebb mint negyed annyiak voltak az árak, akkor kellett volna venni! Ha nem vettél akkor, most szívod a phaszt proli!
2019. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Mit akarsz te egy fiatal nőtől?
2019. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Egy diáklány összeköltözik 2 másik barátnővel egy 3 szobás lakásba, vagy koliba megy lakni és máris majdnem ugyanott van, mintha sugar daddynél lakna.


Csak úgy drága a lakhatás, ha egyedül akarsz lakni egy egész lakásban.

2019. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Unokákkal kéne már foglalkoznod,nem az egyetemista csajokkal.
2019. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!