Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 35 éves férfiként találkozok nőkkel ( internetről ) és minden egyes alkalommal úgy tűnik szívesen találkoznának újra majd hirtelen megváltozik a véleményük és nem lesz 2. találkozó? Állandóan ez megy. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 06:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
89%
Szted mi lehet? Lássuk az önreflexiv képességed
2021. jún. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:

Ráírok a következő nap, hogy hogy van, van e kedve találkozni stb, magyarul nem játszmázok, nem várok '3 napos szabályt' stb., hanem jelzem,hogy folytatnám az ismerkedést.

Mi ezzel a baj?

Én nem azt mondom, hogy csak a nőknél van a gond, de ezek mind azt mondják hogy régóta vannak egyedül, ergo nem csak engem pattintanak le hanem másokat is.

Sajnos a teóriám az, hogy aki egyedül van az okkal van egyedül, nem kell senkinek vagy neki nem kell senki. Ezért van annyi macskás-kutyás nő, vagy lepukkant pasi vagy munkamániás ember, így helyettesítik a párkapcsolat hiányát.


De várom a véleményeket, hogy mik lehetnek még a háttérben.

2021. jún. 30. 06:48
 3/86 anonim ***** válasza:
98%
Nem érezték a pluszt, ennyi. Nekem is voltak randijaim, amiken jól éreztem magam, de max barátnak tudtam volna elképzelni az illetőt. Minek húzzam akkor az idejét?
2021. jún. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 A kérdező kommentje:

De akkor minek kamuzzák, hogy akarnak újra találkozni? Félnek a súrlódástól?

Egyébként a pluszról annyit, hogy hiába érzed, ha a másik egy nőcsábász és melletted még 20 másik nőt fűz.


De sajnos ez a tendencia, hogy a nők 80%-a a férfiak 20%-ára megy rá, ezért panaszkodnak a megcsalásra stb. holott nem megcsalás volt, alapból nem volt független a pasas.


Ez a különbség a két nem között. A nők követő típusúak az vonzza őket aki népszerű, aki kell más nőnek is.

Egy férfinak gusztustalan egy olyan nő akihez más is hozzáér, régen a szűzességnek is direkt emiatt volt értéke. Mi nem vonzódunk egy 'használt' emberhez, de a nőknek ez a tapasztalatot dominanciát jelenti a férfiban ha 'nőzik', van 'tapasztalata'.


Hatalmas különbség.

2021. jún. 30. 07:00
 5/86 anonim ***** válasza:
98%

Azért nagyon árny az a kép amit a nőkről alkotsz. Sok rendes nő van.


Meg ez az általánosítás sem jó. Nem egyformák a nők. Minden nő és férfi egyéniség.


De ha így vélekedsz a nőkről valóban ezt is fogod tapasztalni mindről.


Ha új randira mész tiszta lappal kellene indítani.

2021. jún. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
97%
#1 vagyok. Az érdekel randin mit csinálsz
2021. jún. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 A kérdező kommentje:

5-ös imádom ezt a mondatot 'ne általánosíts', 'nem minden nő egyforma'.


Állatok vagyunk és igenis vannak ösztönök. Elsődleges a fajfenntartás.


A nők teljesen más módon közelítenek meg egy férfit, keresik kutatják a legjobbat a legALFÁBBAT. Inkább lesznek többedmagukkal a kapcsolatban egy alfával mint egy számukra lenézett bétával. Ezért van hogy a közel keleten és máshol is teljesen elfogadott a többnejűség, itthon pedig a feleség-szerető kombó létező jelenség csak társadalmilag némileg aggályos.


Én hidd el tiszta naív lappal megyek oda mindig. Csak olyan nőkkel találkozok ( 1-2 havonta kb. jön össze ), aki rendes, régóta egyedül van és komolyat keres. De sajnos ezek a nők sem mások. Azért vannak egyedül mert senki nem elég jó nekik.

Rengeteg férfi örülne egy RENDES valamennyire magára adó és értelmes nőnek, de ezeknek a férfiak 80%-a láthatatlan.


Mindenki magánál 1-2 fokkal jobbat akar. Egy nő sosem fogja lejjebb adni, kivéve amikor eléri 35-öt. Na akkor fordul a kocka, öregecskedő fej és test és akkor már visszatérnek és érdeklődnek, de tudjuk miért, mert a biológiai órát nem lehet átverni.


Szomorú, hogy ez kitolódott és nem 20-30 között történik meg a döntés, választás.


De hidd el sosem adom fel, még pár évig próbálkozok aztán elfogadom, hogy ez a hajó elment.


De ha egy nőt érdekelsz hidd el NYOMULNI fog és nem fogja zavarni, hogy érdeklődsz utána sőt. Igényli majd. Minden egyéb mellébeszélés. Egyszerűen nem képesek azt mondani, hogy nem mert kínos, kellemetlen nekik meg félnek attól hogy a másik is elmondja róluk a véleményüket.


Az egójuk az egekben hála a médiának.


Nem, nincsenek rendes nők. Vagyis vannak de azok foglaltak :-). De azok között is sok a nyomorult.

2021. jún. 30. 07:22
 8/86 anonim ***** válasza:
95%

Elég nőgyűlölő felfogásod van. Egyáltalán nem törvényszerű, hogy első randi után van folytatás. Nem passzolhat mindenki mindenkivel. De nyilván a csúnya gonosz nők hibája, hogy nem érezték veled a folytatást.

#3

2021. jún. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nőgyűlölő, de szerintem a nőknek a legtöbb férfi nem 'pálya'. De akkor minek találkoznak velünk egyáltalán?

Miért nem csak a falu bikáival mennek találkozóra?


Lehet szídni a férfiakat, én direkt nem is írok topmodelleknek, szerény külsejű visszafogott nőknek írok. De hiába.


Első randin ( mert kérdezték ) mit csinálok? Beszélgetek, ismerkedek, kérdezek és hallgatok és figyelek. Mit kéne még? Tudom lehozni a csillagokat meg slusszkulcsot lóbálni :). Ezeket nem csinálom.

2021. jún. 30. 07:27
 10/86 anonim ***** válasza:
98%
Én a 7-esed után csak azon csodálkozom hogy egyáltalán az első randiig eljutottál. De egyébként minek neked nő, elárulnád?
2021. jún. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!