Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott lenni GyK találkozó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott lenni GyK találkozó, ahol az oldal felhasználói találkoznak?

Figyelt kérdés

Szívesen elmennék egyre.

17L


2013. ápr. 26. 23:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
szokott lenni én szoktam ott lenni a szexrabszolga.
2013. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Akkor szervezz egyet :)
2013. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja,az nem volt még...
2013. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

pff kedves kérdező:


A "www.gyakorikerdesek.hu" portálnak az a funkciója, hogy anonim emberek tesznek fel anonim kérdéseket és így nem kell szégyenkezniük ha esetleg oylat kérdeznének amit szemtöl szemben nem mernének. És anonim emberek válaszolnak rá pontosan a fent emlitett pozitivumok miatt.

Tehát ha lenne találkozó akkor rengeteg embernek kellene felfednie a kilétét amivel máris agyoncsapták az anonimitásukat. Ezért is nem volt még kifejezetten gyk-es találkozó. :)

2013. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
Én egy szexorgiát szívesen rendeznék. XD
2013. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Nem hiszem de majd te szervezel egyet

Bar azt hinned valami ... helyre mentel

Mivel sok itt a kamu es hat hogy is mondjam esztetikailag atlagon aluli alak

A monogrammom S. W.

Veled dumalgatok pvpben?

Irj privatban ha igen ha nem :)

2013. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Vinnék oda pár kiló C4-et.
2013. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én még soha nem hallottam ilyenről, ugyanakkor ennek az oldalnak az egyik alappikére az anonimitás h meg tudj kérdezni bármit. Nem hiszem hogy bárki fel szeretné vállalni az inkognyitoját.

Mert ha mondjuk meleg,drogos...

Remélem érted de vannak kellemetlen szituk amikre direkt van ez az oldal h itt bármit megkérdezhetsz. Most csak fiktív példákat mondok. Milyen drogot használtál már, menyire rasszista, milyen extrém szex kalandjaid voltak, szűz vagy még 35 évesen...

itt egy szimbolikus maszk mögött megmutathatod az igazi arcod, mert senki sem tudja h ki vagy és nem vonnak feleltségre. Ez a lényege.


Remélem érted.

2013. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó ötlet. Egyrészt fontos közösségépítő jellege lenne, másrészt itt nicknevek vannak, szóval élőben nem muszáj megmondani, ki mit kérdezett és mi a nickneve. És ide azért sok normálisabb ember jár szerintem, tehát jobb lenne mint mondjuk egy társkereső, és az azonos érdeklődési körű emberek simán el tudnának beszélgetni. De ehhez feltétlen összefogás kéne, ami Magyarországon ritka, mint a fehér holló. 23/F
2013. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Volt már, csak nem az aktivaknak meg nem nyilvános találkozó volt. De ez még tél közepén volt.
2013. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!