Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne helyreállítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne helyreállítani a nemek közti egyenlőséget a párkapcsolati piacon?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, milyen megoldási lehetőségek vannak.

2021. jún. 30. 15:57
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/272 A kérdező kommentje:
89: Ne személyeskedj, most nem a saját személyes problémáimról van szó, hanem a társadalomról.
2021. júl. 1. 21:11
 92/272 anonim ***** válasza:
100%
De azért tartod a társadalom problémájának, mert ez a te bajod. Amúgy se értem mi a személyeskedés egy szimpla kérdés feltevésében.
2021. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/272 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom jól megvan nélküled is, nincs problémája. Neked meg néhány lúzernek van, de szaporodnotok úgysem kéne. Nem is értem mi a probléma. Milyen tinder tesztet csinálsz te szerencsétlen? Megint csak azt tudnád elérni, hogy válaszolnak neked persze egy szép nő fotójával. Egy duci átlag Julcsának már nem lesz ilyen válasz cunamija. Ja, és még valami, hiába csinálsz tesztet, mert pont a lényeg marad ki: hogy hányan mennének el ténylegesen és nem csak a pofájukat jártatnák mint itt most te is. És ez a te beteg kis tesztjeidből nem fog kiderülni, ahogyan azt sem, hogy egy nőre ráíró pasik nagy része egyszerűen felszívódik, mert több vasat tart a tűzben, vagy meggondolja magát, vagy foglalt csak elfelejtette közölni stb. De te ezt nem látod mert nem jutsz el randiig, hiszen akkor kiderülne, hogy csak egy beteg állat vagy.
2021. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/272 A kérdező kommentje:

"Egy duci átlag Julcsának már nem lesz ilyen válasz cunamija.":


Pont ezaz. Csináltam Tinder tesztet átlag alatti kövér nővel és 100+ like -ja volt 3 óra alatt, majd rá is írtak a férfiak tömegesen.

2021. júl. 1. 21:18
 95/272 A kérdező kommentje:

"ráíró pasik nagy része egyszerűen felszívódik, mert több vasat tart a tűzben":


Ez azért van, mert minden nő a legjobb 10 -20% -ot húzza jobbra, akkor is ha ő maga bénán néz ki. Mivel egyedül ezeknek a pasiknak van egyáltalán lehetőségük a nőre ráírni, igaz lesz, hogy valóban több vasat tartanak a tűzben.

2021. júl. 1. 21:20
 96/272 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik incel meg egy másik kérdés alatt sír, hogy a kérdező által létrehozott kövérnő sem válaszolt neki vissza :D.

Amúgy meg nagyon nem mindegy, milyen pasik írnak rá és milyen célból.

2021. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/272 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne valami petíciót indítani, hogy ez a szerencsétlen végre zárt osztályra kerüljön?
2021. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/272 A kérdező kommentje:
96: Az átlagos kinézetű pasik a hosszútávú párkapcsolatot keresik, mivel más nem jut nekik.
2021. júl. 1. 21:22
 99/272 A kérdező kommentje:
97: Én nem írtam ide 2 -3 hónapja ilyen témában. Szerencsére többen vagyunk.
2021. júl. 1. 21:22
 100/272 anonim ***** válasza:
100%
98! Nagyon el vagy tévedve. Egy átlagos pasi, minimális kommunikációs képességgel akár hetente lehet új nővel. Hidd el nincs olyan magasan az a léc, mint hiszed.
2021. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!