Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan neten tudtak megismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan neten tudtak megismerkedni, én meg egy jó beszélgetésre sem találok senkit. Nekem miért nem lehet egyszer szerencsém?:/

Figyelt kérdés

Meg ez az egész pártalálás sokaknak könnyű, de vannak akiknek meg nagyon nehéz. Pedig az egyik legjobb dolog ha szeretik az embert.

Tapasztalat nélkül lassan 25 évesen elveszettnek érzem magam, még nem igazán volt komoly kapcsolatom.

Mit tudnak azok akik jól tudnak boldogulni a társkeresésben?


2021. jún. 30. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán ne a gyk-n próbálj ismerkedni.

Ott vannak a fb csoportok, el lehet menni személyesen találkozni emberekkel, vannak társkereső appok, csoportok, programok, stb. A gyk-n nem fogsz találni senkit.

2021. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább máshol próbálkozz
2021. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem hely függő. Én például már több embert is megismertem itt, és hetekig/ hónapokig beszéltünk. Igaz, hogy találkozás nem lett egyikből sem, de ez nagy részben az én hibám, és tudok róla.

Egyébként az ismerkedés részben szerencse, de részben rajtad is múlik, és te csak az utóbbin tudsz változtatni. Gondold végig, hogy miért nem jön össze neked sosem, aztán gondolj bele, hogy ha a kiszemelted is ilyen lenne, ha neki is ilyen hibája lenne, akkor te összejönnél-e vele...vagy ilyesmi. Ha nem, akkor változtass magadon(fejleszd magadat), ha igen, akkor csak várjál, és találni fogsz egy neked ideális embert.^^

:3

2021. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán ne sajnáltasd magad. L
2021. júl. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Megpróbálhatsz akár egyházi közösségeket is legvégső megoldásnak. (Van közös témájuk, van miről beszélniük akár a hittanórásoknak, akár a bibliaórásoknak.)


Én már nem tartom "igaz" vallásnak a római katolikust, mert számtalan esetben diszkriminációt tapasztaltam. (De ettől még neked lehet szerencséd ott, mert kerülhetsz olyan közösségbe, illetve találkozhatsz olyan személyekkel, akikkel hosszabb távon kijössz.) Az erőszakosabb hittérítő szövegeket idővel megtanulod lerázni magadról ügyesen.


Az evangélikus és a református vallások "testvérvallások" valamennyire a római katolikusokkal, de sokkal gördülékenyebb ott minden - nem igazán tapasztaltam ott diszkriminációt. Itt is a közös filozófiai témák tartják össze a közösségeket. Ún. "vezetett" alkalmak szoktak lenni.


Ui: ha ezeket megpróbálod, ÉLETHIVATÁST is tudsz választani - ha úgy gondolod, hogy sikerélményt szeretnél pl. valamilyen egyházi munkatársként. (Vannak fizetős munkaköreik, érdeklődj utána egy adott helyen.) A munkában való sikerélményeid a pozitív kisugárzásodat tudja növelni, ezáltal a pártalálási esélyeidet is...

2021. júl. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak.
2021. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!