Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan előnytelen külsejű személy akinek sikerült már interneten a társkeresés?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat, vagy akár csak szexkapcsolat?

F vagy N?



2021. júl. 3. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Kibővíteném:


Van itt olyan személy, akinek sikerült már az interneten társkeresés?

2021. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most kezdtem ismerkedni neten és az első 10 levélre eddig senki se válaszolt.
2021. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ismerkedni, neten? Nekem is döcögős. Az a legmegalázóbb, amikor írsz neki egy olyan köszönést, ahol KÖZÖS hobbitok is van és rákérdezel (vagy nincs) és meg sem nézi az adatlapod, de töröl. Na az engem hazavág.


Normálisan beszélgetni sem lehet 90%-al. Max te érdeklődsz, ő reagál, ha jó napja van akkor nem csak szmájlival.


Már nem görcsölök erre rá, hamarosan hátha totál szabadság lesz ismét és most azért kezdeményezőbb leszek az életben.

2021. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Az internetes társ/szex keresés egy viszonylag szűk réteg privilégiuma lett. A férfiak közül azok NAGYON jól jártak, akik abba a kategóriába tartoznak, hogy a nők a valóvilágban is leszólítják, megbámulják őket. Ezeknek gyakorlatilag folyamatosan aratás van! Van ilyen ismerősöm, mutatta a telóját sokszor, 18-50 ig nők, p1nás képek tömkelege, heti 3-4 különböző nő megdöntve, stb. A többiek meg kinlódnak és nem sikerül semmi. Az ilyen menő manusok egyszerre sok nővel ismerkednek és a nők nem fognak veled írogatni meg ismerkedni, mert őt akarják, nem pedig téged, aki a futottak még kategória vagy, vagy még annál is rosszabb.

A nőknek valamivel könnyebb dolga van, őket legalább megdugni akarják, ha az ember egyedül van, azért az is valami. Jobb mint a semmi.

2021. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nem nézel ki jól, akkor felesleges interneten ismerkedni, mert első körben a külső alapján döntenek a nők.

Nálam előnytelenebb külsejű férfit nem nagyon láttam még, internetes társkeresőkön azonnal tiltanak a nők, de kapásból tudok mondani 4 teljesen vállalható külsejű (sőt köztük egy kimondottan szép) nőt akivel össze tudtam jönni miután kicsit jobban megismertek egyetemen / munkahelyen / baráti társaságban.

2021. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek ki túl jól, de online jött össze az első komolyabb kapcsolatom és egy pár randi is
2021. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kövér férfiaknak nincs esélye.
2021. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kövér férfinak mindenhol a 0-hoz közelít az esélye, nem csak online.
2021. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A vékonynak is...pacsi
2021. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#7 és 8nak

én a majdnem 170 kiló voltam maxon mégis összejött (6-os) és mindegyik lány jól nézett ki

2021. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!