Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezhetnek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhetnek olyan lányok, akiknek egyáltalán nem számít a külső és nem aszexuálisok vagy aranyásók?

Figyelt kérdés

Nem extrém értelemben értem, mint Molnár Krisztián szintű túlsúly vagy ápolatlanság, fogatlanság, hanem amikor az embernek egyszerűen olyan semmilyen fejszerkezete van, semmi vonzó nincs benne.


Személyes anekdoták nem érdekelnek, hogy az én párom vagy ismerősöméknél is ez volt, mert ezt fénykép nélkül nem hiszem el. Nem azt, hogy hazudsz, hanem azt, hogy a csúnyaság fogalmáról alkotott képed ugyanaz, mint az enyém.



2021. júl. 4. 03:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen csaj nincs....34/f
2021. júl. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nincs. Igènytelensèg lenne.

Nincs szex, ronda vagy, és csóró?

Akkor neki miért éri meg veled lenni?

Legalább pénzzel kompenzálnád, mert így csak egy kolonc vagy, aki nem ad hozzá semmit a másik életéhez, csak kapaszkodik.

2021. júl. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Ja, bocsánat, félreértettem. Úgy, hogy ronda csóró létedre elvárod a szexet, mèg lehetetlenebb a kérésed.

Egyszerűen kell valami, ami miatt a lány is jól jár, ha veled van.

2021. júl. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Megfoghatatlan ez a tinis "jájáj ronda / csúnya vagyok" sirám.


Akinek egyáltalán nem számít a külső, legyen az férfi vagy nő, az vagy súlyos mértékben szarik a megjelenésére vagy hazudik.


Sportolni, egészségesen étkezni, normális frizurát csináltatni (a borotvált fej is vonzó, ha kopaszodsz, ez sem kifogás) és rendesen felöltözni nem pénz, hanem akarat kérdése.


Ez nem személyes anekdota, hanem tény.

2021. júl. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
A Tiktokon állandóan ilyen lányok videóiba botlok, akik ráadásul 10/8-asok minimum. Mondjuk az a vicc, hogy pasijuk mégsincs :D
2021. júl. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen léteznek, de neked csak a top csajok lennének a megfelelők (úgy hogy te bűnronda vagy), gondolom életedbe nem mentél még oda kövér nőhöz.
2021. júl. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 harebell ***** válasza:
95%

Ha nem extrém mértékben érted, akkor én ilyennek tartom magam, sose tapasztaltam a "külső megfog, belső megtart" dolgot, a jó külső önmagában nem vált ki belőlem semmit. Vonzalom akkor alakul ki bennem, ha valaki nagyon megfogott a személyiségével, kicsit már megismertük egymást, érzelmileg is közelebb kerültünk egymáshoz.


Azt azért hozzátenném, hogy nincs azzal SEMMI baj, ha valakinek számít a külső ismerkedéskor vagy párkapcsolatban, ez nem felszínesség. De nem mindenki egyformán működik ebből a szempontból.

2021. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek az előttem szólóval. Engem mondjuk a kisugárzás, ami mindig megfogott egy férfiban.

A párommal mikor egy pár lettünk eleinte el sem hitték hogy ezt tényleg komolyan gondolom. De miután megismerték jobban, megszerették és elfogadták. Most leszünk 3 éves házasok augusztusban,de 8 éve vagyunk együtt.

2021. júl. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, neked mi számít "nem számít a külső"-nek. Nekem fontos, hogy külsőre vagy legalább kisugárzásra megfogjon valami az adott férfiban, de az nem az szokott lenni, amit a közízlés top pasinak tart, pl. volt már túlsúlyos, nem épp modellarcú párom is, de nekem ő tetszett. De azért nem olyan szinten, hogy "jajj, hát én olyan értékes személyiségű nő vagyok, hogy a Quasimodóvel / hegyi trollal is összejönnék, ha az kedves és okos".
2021. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#6: Ennek a "menj oda kövér nőkhöz" dolognak időről-időre fel szoktam ülni, aztán mindig az a vége, hogy az ilyen nőknek két kategóriája van. Az egyik, aki örül is neki, hogy a kövérsége miatt taszító, mert molesztálták kiskorában vagy simán aszexuális és akár tudat alatt, de mindent elkövet azért, hogy minél kevesebb férfinak legyen vonzó.


A másik meg, aki kompenzál és élvezi, hogy bármilyen Brad Pitt külsejű pasit megkaphat 1-1 éjszakára.


Meg van még a harmadik, aki az erősségeire gyúr rá, elvégez valami nehéz szakot, jó karriert fut be és ezekkel önmagában nem is lenne baj, de szinte sugárzik belőle a felsőbbrendűség érzése.


Tehát a kövér vagy külsőre bármilyen nők nem azért magányosak, mert senki ne jutna nekik (vállalható tartományon belül), hanem mert ők is ugyanarra vágynak, mint a többi nő, mert a lélek nincs összhangban a testtel.


És ebből ki is derül, hogy a középső típusból lesz a jó pasik ürítőzsákja, a harmadikból a "miért félnek a sikeres nőktől a férfiak?" magányos szingli nő, az elsőből meg a macskás/kutyás fura nő vagy a femináci.

2021. júl. 4. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!