Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezhetnek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhetnek olyan lányok, akiknek egyáltalán nem számít a külső és nem aszexuálisok vagy aranyásók?

Figyelt kérdés

Nem extrém értelemben értem, mint Molnár Krisztián szintű túlsúly vagy ápolatlanság, fogatlanság, hanem amikor az embernek egyszerűen olyan semmilyen fejszerkezete van, semmi vonzó nincs benne.


Személyes anekdoták nem érdekelnek, hogy az én párom vagy ismerősöméknél is ez volt, mert ezt fénykép nélkül nem hiszem el. Nem azt, hogy hazudsz, hanem azt, hogy a csúnyaság fogalmáról alkotott képed ugyanaz, mint az enyém.



2021. júl. 4. 03:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"De azért nem olyan szinten, hogy "jajj, hát én olyan értékes személyiségű nő vagyok, hogy a Quasimodóvel / hegyi trollal is összejönnék, ha az kedves és okos"."


De sajnos sokan ezt kommunikálják. És ez káros. És társadalmi szinten is ez a divat. Egyenesen elítélik azt a nőt, aki ki meri mondani az igazságot, hogy milyen felszínes. Közben meg csak őszinte a másik meg hazug.

2021. júl. 4. 09:57
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez azért elég terhelt ügy, mert amikor meg bevallja a nő, hogy a külső akár minimálisan számít neki, a legtöbb férfi ezt úgy akarja értelmezni és úgy is értelmezi, hogy "ez egy felszínes k...a", "neki biztos csak a 190 centis izmos latin macsó a jó". Ilyenkor meg nyilván a konfliktuskerülő típus azt mondja, hogy nem számít neki a külső, mert ILYEN MÉRTÉKBEN NEM. Mindkét nem felől kellene egy kis megértés és az, hogy ne forgassuk ki a másik szavait.
2021. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
10 Miután belülről sem tűnsz érdekesnek, értelmesnek vagy értékesnek, mit is akarsz akkor nyújtani?
2021. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Igen, léteznek. Tudod, a nők pont ugyanolyan sokfélék, mint a férfiak, van köztük előnytelen külsejű, aki ennek ellenére csak a George Cloonyval állna szóba, és bizony létezik ennek az ellenkezője is, bármennyire nehéz elhinni. És persze a kettő között még egy sereg variáció.
2021. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Én is ilyen vagyok. Nekem az is jó, ha nincs is tested, csak egy fénygömb vagy.


Csak a személyiség számít, azzal esel szerelembe, azzal működsz együtt, az a másik tudata.

2021. júl. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%
15 És hogy szexelsz egy fénygömbbel? Mert a kérdező szexelni is akar, meg, hogy a nem létező belső érékeiért feküdj alá.
2021. júl. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!