Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor vallanád be egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vallanád be egy pár kategóriával feljebb lévő nőnek, hogy csak egy egyszerű melós vagy?

Figyelt kérdés

Egész jól alakulnak a dolgok.

Már több randi is sikeres volt. Én előbb lefeküdnék vele. Félek ha kiderül akkor elhagy.



2021. júl. 4. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pontosan
2021. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem, hogy nem került szóba eddig a munka.
2021. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 Szóba került csak eddig sikeresen kibekkeltem :)

Szerintem ő többnek gondol, mint ami vagyok...

2021. júl. 4. 16:53
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Álmodj királyfi :) A foglalkozásra kérdeznek rá az elsőkörben a nők, főként ha beszélgetni is szeretnének.
2021. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ramos ökle ***** válasza:
70%

A kérdés, akár valós helyzet, akár nem, nem azért szánalmas, mert valaki melós. Az a baj, ha valaki nem vállalja, ami.

Ennyire kell a potyamenet? :D

2021. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor random felhozódik a téma, de már lefeküdtünk. Nagyon gázul fog kinézni, h olyan jól érezzük egymással magunkat, aztán csak a munkám miatt lelép.
2021. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a halálos ágyamon
2021. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"a halálos ágyamon"

:DDD Nem. Akkor sem. A végrendeletbe lenne beleírva, hogy mondják el neki, hogy csak egy melós voltál. Azzal se kéne fáradnod h te valld be neki. :D

2021. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#5 Másképp nem megy csak potyázva. Nekem minden gombért le kell hajolnom. Jó lenne ha most hosszú távú lenne...
2021. júl. 4. 17:08
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
én is így jöttem össze a férjemmel, gondoltam majd megbecsül. de tudod az ilyenek először még örülnek hogy maguknál jobb nőt kapnak, után jön a féltékenykedés és ebből következik a csak teljes lehúzása, leépítése a saját szintjükre. isten mentsen mégegyszer ilyen palitól. maradjon mindenki a saját kategórliájában
2021. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!