Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen tinderen?

Figyelt kérdés
Április óta vagyok fent, eddig 4 randim volt. Mind a 4 randi után beszéltünk még egy darabig, de egyikből sem lett semmi. Ebből egy esetben miattam, a többiben a másik fél miatt nem lett folytatás. Folyamatosan azon gondolkozom mit rontok el, persze azzal vigasztalom magam, hogy nem illünk össze. Másoknak mik a tapasztalatai? Már kezdem kínosan érezni magam, hogy egyik randin sem sikerül megfelelően "teljesítenem".
2021. júl. 5. 19:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
25/F
2021. júl. 5. 19:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai feladni, 4 randi nem olyan sok.. ne akard görcsösen, mert akkor csak nehezebben fogod megélni a csalódást. Fogd lazábbra a dolgot, aztán lehet hogy közben élőben akadsz majd bele a nagy Ő-be, amikor nem is számítasz rá. :)
2021. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Olyan fura h a tinder miatt magadat hibáztatod...
2021. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
4 randi még nem a világ vége.
2021. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Mit mondjon akinek egy randija se volt onnan?
2021. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

"Már kezdem kínosan érezni magam, hogy egyik randin sem sikerül megfelelően "teljesítenem"."


A nők elképesztő, férfi ésszel felfoghatatlan mennyiségű pasi közül válogathatnak és pont ezért egy idő után már senki sem lesz elég jó nekik. Ez az ún. választás paradoxona.


Ne szívasd magad a Tinderen lévő nőkkel, nem éri meg a vesződés.

2021. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Sok éve fent vagyok rajta, és egy randi sem jött össze még onnan. Sőt akikkel párba álltam, mind vagy kamu profil volt, vagy csak szimplán nem válaszolt, és visszavonta az egészet...

30/F

2021. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 1 randi is elég volt, hogy rájöjjek, hogy nem az ottani felhozatalt keresem. És ez önmagamnak is pozitív megerősítés.
2021. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Én csak dugni szoktam ott nőket keresni
2021. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyagy szamok torvenye... hajra ne allj meg. En junius 2 ota vagyok tinderen azóta 10 randim volt abból 5 kioffolt 4 et megdugtam es most azzal az 1-el osszejottem, az elozo 8 eves kapcsolatom badoo rol van...
2021. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!