Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti hogy vennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy vennétek, ha strandon ismerkedne veletek egy pasi? Arcra olyan 8as vagyok, de a testem szépen ki van dolgozva (nem ilyen gorilla, hanem szálkás) és kihasználnám ezt az előnyömet.

Figyelt kérdés
Vagy nektek teljesen mindegy a test? Kort is írjatok légyszi.
2021. júl. 6. 12:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%
#10 XDDDDDDD
2021. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Azt nézik, miért ilyen gatyában teszed közszemlére a hernyódat.
2021. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Maradjunk az anakondánál. Akinek hernyója van, az takargatja.
2021. júl. 6. 14:52
 14/25 A kérdező kommentje:
Ami egyébként ki is szokott derülni a férfi öltözőben. Leveszik a térdig érő "fürdőgatyát" és egy kis hernyót rejteget csak.
2021. júl. 6. 14:53
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Kemény vagy.
2021. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora vicc ez a gyerek,
2021. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem a test, amíg nem szélsőséges, másodlagos, az arc és a kisugárzás számít leginkább, de még a haj, öltözködés is többet számít nálam, mint a testalkat. Ismerkedés meg - ha kulturáltan ismerkedik, vevő vagyok rá... de ha esetleg nem tetszik nekem és visszautasítom, kultúrember módjára kezelje. Ha meg paraszt módon közeledik, kuka, akármennyire tetszene külsőre.
2021. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17-es, igen, de strandon kalkuláld bele, hogy akaratlanul is látod a testet. Arcra se vagyok csúnya, de nem vagyok brad pitt. Haj meg öltözködés strandon kivédve. Természetesen elfogadom a visszautasítást, nem vagyok erőszakos. Max beledobnálak a vízbe.
2021. júl. 6. 15:20
 19/25 anonim ***** válasza:

Attól még másodlagos a test, hogy látom. Nem tartok vonzóbbnak egy testet sem egy másiknál, kiv. ha anorexiásan gebe, ízléstelen módin túlgyúrt vagy szanaszét folyósan szumósan kövér. Az öltözködés meg strandon is közrejátszik, azért nem nudista strandon beszélünk... fürdőnadrágból, strandpapucsból is tud olyat választani a jóember, amit ízléstelennek tartok, az esetleg sallangokról nem is beszélve (strandon is látni nem egy swagyolo májer gyereket, akin ha törik, ha szakad, ott van a kilós aranyfuksz meg a csillogós fülbevaló, az nekem pl. nagyon lelombozó... vagy továbbmenve, oké, hogy nem öltözködés, de sufnitetoválás...).

A kulturált visszautasításhoz meg az is hozzátartozik, hogy nem tapiz meg az illető azután, hogy kifejtettem, hogy nem érdekel, nemhogy beledob a vízbe.

2021. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem szoktam tapizni a nőket, ha visszautasítanak. Ez saját döntése. természetesen a vízbe dobás csak vicc volt. Simán a szemébe szórnám a homokot.
2021. júl. 6. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!