Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire szégyen hogyha 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szégyen hogyha 24 vagyok és nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem azért mert nem akartam hanem mert nem találtam alkalmas lányt, ami elég fura ennyi idősen, sajnos nem vagyok társasági személyiség. Gondolom normál esetben már kellet volna legyen barátnőm.
2021. júl. 6. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon. Tapasztalat. Egy börtönviseltre jobban felnéznek, mint egy 24 éves szüzikére.
2021. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A csajok nem akarnak ilyen pasival randizni annyira. De am nem szégyen egyáltalán, csak felszínes okok miatt ítélkeznek.
2021. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem szégyen szerintem se.
2021. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
74%

NEM SZÉGYEN.

Tudod mi a szégyen?

Ha minden 2. csajt megfektetsz aki veled szembe jön.

Női szemmel mondom, hogy sokkal jobban felnézek egy ilyen emberre, aki inkább várta a megfelelő nőt, minthogy flörtöl még a szomszéddal is.

Aki szerint meg ez szégyen, azzal nem kell foglalkozni, biztos ő a falu bikája, aki már 2x végigment az utca lányain..

2021. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem gáz.

1.Még csak 24 éves vagy ami belefér (de ha idősebb lennél az sem gáz csak akkor már gyanús lehet a nőknek hogy miért nem)

2.Minőségi csajoknak nem számít. Talán még pozitívum is.

Lehet hogy nagynak tűnik a lemaradásod de 1 év intenzív foglalkozás alatt simán szerezhetsz randizási tapasztalatot és behozhatod a lemaradást

3.Ez saját vélemény: szerintem nem tartozol senkinek magyarázattal a szerelmi életedről vagy éppen annak hiányáról. Az teljesen magánügy és én is csak azzal osztom meg aki megérdemli hogy tudja az igazságot (tehát ha már komoly a kapcsolat). Szóval addig is hallgasd el vagy hazudj

2021. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Elég gáz.

Vagy nagyon csúnya lehetsz vagy meleg hajlam. De ha szerettél volna és mégsem, valószínű az előbbi, bár ki tudja. Ennyire szégyellős vagy antiszociális nem lehetsz. Lehet jobban járnál, ha mostantól inkább fiúkat keresnél, ha a lányokkal nem jött össze.

2021. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Csak saját magadnak ártasz azzal, hogy mások véleményét kéred ki ilyen helyzetben.
2021. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szégyen.
2021. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!